Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Alponczino: ojeju jeju. Uwielbiam. Najbardziej przy seciku z kwasem i MDMA. Ale samym też nie pogardze. Jest mi na tym wspaniale. Kocham tą radość a daj mi jeszcze balona do ryju na tym to w ogóle będę w najlepszym stanie życia ;)))
  • Odpowiedz
@Alponczino: Jak brałem to bez miksów to czegoś mi brakowało w fazie i strasznie nieprzyjemnie mi się wczytywało ze względu na nudności, ale w połączeniu z mdma to potężny efekt wizualny mi dało. Pamietam jak zrobiłem ten mix na sylwestra w 2019 roku i peak mi wszedł akurat, gdy byłem oglądać fajerwerki to było to jedno z najlepszych przeżyć wizualnych w moim dotychczasowym życiu (tego dnia tez konto na mirko
  • Odpowiedz
Za słaby tak naprawdę, co wychodzi #!$%@? nieekonomiczne, poza tym banie ni to kwasowa przy większej ilości, ni to słaba piguła przy mniejszej. Jak ktoś walił dobra eeMkę i kartony, to będzie zdecydowanie rozczarowany, do tego długo wchodzi i #!$%@? bodyload.
  • Odpowiedz
Dosyć duże nudności mam po tym, duuużo kolorków, falujących rzeczy i nie siada na psyche jak kwas xD wszystko zmienia jaranie, imo potęguje kilkukrotnie
  • Odpowiedz