Wpis z mikrobloga

@wypocinyproductions: Pamiętasz jak się nazywał ten typ, co go Sławek złapał? Myślę że znajdę mirror, tylko punktu zaczepienia potrzebuję.
Kojarzy mi się że typ miał coś z "pol" w nazwie, ale ręki sobie nie dam uciąć.
wrzuciłem w premiera ten film, pobawiłem się pitchem i to serio sławek sam ze sobą robił

@wypocinyproductions: Jak się stawia tezę, to przed szukaniem rzeczy które ją potwierdzają, trzeba poszukać rzeczy które ją obalają i je sfalsyfikować.
W samym filmie jest kilka rzeczy które podpowiadają że to może być montaż - np. zmiany ujęć mogące służyć synchronizacji - ale na przykład moment z pic rel sprawia, że uznaję tę teorię za
Zwanek - >wrzuciłem w premiera ten film, pobawiłem się pitchem i to serio sławek sam ...

źródło: comment_1658957366NdvGca52TjYj0sEs5fzzXk.jpg

Pobierz
@wypocinyproductions: Jak Aron na Szkolną przyszedł, to ludzie myśleli że to Fiodor, bo też ten sam głos - po prostu fizycznie podobnie brzmią, a że z tej samej okolicy są, to i maniera podobna. No i jak by Rudy aktora wynajął, to równie dobrze aktor mógłby gadać swoim głosem - zawsze to łatwiejsze w obróbce i dodatkowa rzecz czyniąca akcję bardziej wiarygodną.
Zostaje też wciąż postać Autogena i jego aktywności na
@Zwanek: Nie no ta postać zbyt bardzo podobna do mariana z głosu jest, i nie chodzi mi o tą samą barwę, tylko tę zacięcia "Yyyy" przerywanie co chwile i wypowiadania niektórych słów nie ma bata że to nie sławek podkłada dźwięk. Co do autogena to nawet nie chce mi się na to tracić czasu, może sławek miał to podszykowane i się akat trafił on, w sumie nie pamiętam co było pierwsze