Wpis z mikrobloga

18+ nsfw

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@kompek: To samo miałem, wyciągnęli mi na siłę, krew leciała jak z prosiaka. Pierwszy i jedyny raz w życiu poczułem się słabo jak wypłynęło ze mnie tyle krwi, no dosłownie lało się ciurkiem jak wyrwali te strupy ze środka xD Później dali dużo papieru i kazali smarkać aż przestanie krew lecieć. No ale to jest właśnie NFZ i publiczna służba zdrowia.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kompek: To samo miałem, wyciągnęli mi na siłę, krew leciała jak z prosiaka. Pierwszy i jedyny raz w życiu poczułem się słabo jak wypłynęło ze mnie tyle krwi, no dosłownie lało się ciurkiem jak wyrwali te strupy ze środka xD Później dali dużo papieru i kazali smarkać aż przestanie krew lecieć. No ale to jest właśnie NFZ i publiczna służba zdrowia.

@RapIArbuzy: dlatego przegrodę nosową robiłem prywatnie xD
No ale to jest właśnie NFZ i publiczna służba zdrowia.


@RapIArbuzy: @Kismeth: Robiłem teraz na NFZ. Wkładają silikonowe tamponady, które mają poślizg i wyciąga się je jednym pociągnięciem. Za to mam pytanko: od razu po wyjęciu płytek mogliście normalnie oddychać? Bo mi nadal jedna dziura się ciągle przymyka (lewa albo prawa), tak jak przed zabiegiem xD Zastanawiam się czy panikuję czy jeszcze musi się wygoić i odpuchnąć. 1.5 tyg here.
@XpedobearX: Mi tam #!$%@? operacje na NFZ. Ale po wyciągnięciu tamponów wciąż miałem rany, nie mogłem oddychać, bo leczyło się xD Wyleczyło się i okazało się że jest minimalnie lepiej, ale nadal kwalifikuje się na operacje, nawet na NFZ. Kolejny raz idę prywatnie :D