Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 54
Taka sytuacja mnie dziś zastała za wycieraczką. Wiara w ludzi przywrócona, dzień lepszy, czuję dobrze. (ʘʘ)

Wgniotła się tylko tablica od wjechania hakiem więc nawet głupio by mi było żeby gość to zgłaszał do TU. Kilka klepnięć młotkiem wyceniłem na 50 zł i dobry humor dla nas obojga. ( ͡ ͜ʖ ͡)
#polscykierowcy #czujedobrzeczlowiek #takasytuacja #polskiedrogi
Krupier - Taka sytuacja mnie dziś zastała za wycieraczką. Wiara w ludzi przywrócona, ...

źródło: comment_1658937997SPln7S4aXoVPev7DN9Wf5C.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@bear2112 na to się składa kilka czynników, a te większe mandaty jeszcze bardziej pogłębiły problem. Ponad tysiak vs "a może nikt nie widział i się uda". Niestety patologie tu są po obu stronach.
  • Odpowiedz
@Krupier: Kilka lat temu, pod jednym z marketów, też znalazłem za szybą podobną kartkę. Uszkodzenie było na tyle małe(rysa na zderzaku i pęknięta ramka rejestracji), że zadzwoniłem do gościa i powiedziałem, że za jego uczciwość nie mam zamiaru nigdzie tego zgłaszać. Czasem da się jeszcze trafić na człowieka z rozumem i godnością.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Krupier: w Niemczech raz miałem karteczkę za wycieraczką z kwitem od policji, że ktoś wjechał mi w auto i sam się zgłosił. Po wycenie rzeczoznawcy uznał około półtora tysiąca Euro, wgnieciona tablica i ryska na zderzaku xD ford mk3
  • Odpowiedz
@Krupier: No widzisz.
Życie jest jak pudełko czekoladek.
Nigdy nie wiesz na co trafisz.
Mi babka wjechała w zaparkowane auto jak siedziałem w środku i nie chciała się przyznać twierdząc, że miałem już uszkodzone. Tak więc sprawa będzie w sądzie. Na szczęście mam świadka
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
w Niemczech raz miałem karteczkę za wycieraczką z kwitem od policji, że ktoś wjechał mi w auto i sam się zgłosił. Po wycenie rzeczoznawcy uznał około półtora tysiąca Euro, wgnieciona tablica i ryska na zderzaku xD ford mk3

@Rynia:

No ja po przebojach z naszymi TU nawet nie chciałbym kolejny raz się z nimi użerać. Podejrzewam, że tą szkodę by wycenili na max 10 zł patrząc na to jakie kosztorysy mi
  • Odpowiedz