Wpis z mikrobloga

Przypadkiem wyszukując w guglu o przekonaniu dotyczącym niezwykłej piękności polek, natrafiłem na Sz.P. dr Napierałę
Wygląda na to, że #napierala szkalował urodę witaminek zanim to było modne

Czy Polki faktycznie są najpiękniejsze? Oczywiście zdarzają się ładne, w końcu nie wybrałem cudzoziemki za żonę… Ale mi nie chodzi o to nawet czy są ładne Polki tylko o to czemu tak bardzo chcemy by wszyscy uważali że są naj naj?

Najpierw ustalmy fakty. 1. W każdym narodzie są ładni i brzydcy. 2. Chyba nie ma narodu bez fotomodelek i modelek. 3. Polska nie wyróżnia się specjalnie ilością modelek. 4. narody są przemieszane etnicznie, np. wśród Polaków jest dużo genów germańskich i aszkenazyjskich, tak, że nie ma jednego polskiego typu urody, ale jak w UK przynajmniej kilka (germański, rzymski, celtycki, jamajski itd.). 5. Robiono badania, w których zestawiano rysy przechodzących 500 młodych kobiet danego narodu. Na tym badaniu statystyczna Polka, podobnie jak np. Francuzka i Finka, wypada banalnie i blado, natomiast np. Filipinka, Greczynka, Hiszpanka, Rosjanka i Angielka, Niemka, Japonka i Uzbeczka są wspaniałe

Nikt nie posunął się dalej w tych badaniach urody, więc nie mamy czym odeprzeć zarzutu o banalność typowej Polki. Mimo to w Polsce wiara w to, że rodzime kobiety są najpiękniejsze jest wszechobecna.


https://racjonalista.tv/dlaczego-polacy-tak-bardzo-chca-wierzyc-ze-polki-sa-najpiekniejsze/
#przegryw #incel #p0lka
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emerkaes: P0lki są najłatwiejsze na świecie to jest akurat fakt autentyczny i naukowy, są na to badania i papiery. Natomiast uroda p0lek jest trochę poniżej przeciętnej. Większość polek jest 4/10 wiec... matematykę pozostawiam wam.
  • Odpowiedz