Wpis z mikrobloga

rzuciłem dziewczynę która była moją pierwszą po wielu latach starań i wyjechałem za granice, to już 3 miesiące od wyjazdu, ona od razu sobie kogoś znalazła. a ja wróciłem do swoich pasji i do tego zarabiam jakiś tam grosz. to najlepsza decyzja w moim życiu jąką podjąłem, jestem wolnym człowiekiem robię co chce i mam czas na wszystko. założyła mi blokadę była zbyt zaborcza. nie pozwoliłem sobie zabrać reszty godności, nie mówię że nie było w tym wszystkim miłości bo była ale wolność to coś co otrzymałem przy narodzinach i nikt mi jej nie może zabrać, zabierać marzeń i szantażować kawałkiem mięsa. odcinać od przyjaciół i mówić mi co jest dobre a co złe. każdy jest panem własnego losu i jeśli macie jakikolwiek szacunek do siebie to nigdy nie dajcie sobą poniewierać, niech nikt wam nie mówi jak macie żyć, nie ulegajcie chwili róbcie wszystko z rozwagą i ufajcie wlasnej intuicji. z fartem mirasy
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@spectre99kdmg: kuuuurde jak ona śmiała zabraniać Ci spotykać się z byłymi albo z koleżankami szlaufami ja #!$%@? i jak ona śmiała brać związek na.serio gdzie dorosłe dzidzi musi vo wieczór zachlać pale z kumplami!!1
@banjo: Wiadomo, że dużo rzeczy trzeba planować razem - weekendy, wyjazdy, wystrój domu i można tak wymieniać, ale zdrowy partner/partnerka nie pozbawi Cię pasji czy kontaktu ze znajomymi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@M_Osti: no nikt normalny nie pozbawi cie kontaktów z przyjaciółmi, rodziną i znajomymi. Ale jak to miało miejsce? Mogło być tak, że to dzikuska, która nie chciała uczestniczyć w spotkaniach towarzyskich, albo chcieć, żeby ktoś przychodził do domu. No ale mogło być też tak, że obrażała się na amen, bo on wyszedł z domu spotkać się z kolegą. Jest jeszcze opcja, że ona chciała się spotykać też z jego znajomymi, których