Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 47
610 350 + 180 = 610 530

Prawie 180 km wmordewindu na drodze z Tczewa do Słupska to bardzo średnia frajda, ale przynajmniej nie padało. Lało i grzmiało rano, więc zamiast wyjechać o wczesnej porze, ruszyłem po 12:30 i dojechałem już dawno po zmroku. Dodatkowo dłuższy czas spędziłem w lesie, bo zaplanowana trasa chyba okazała się być rzeką, a ja nie mam roweru wodnego, więc błądziłem w paprociach drzażniąc kleszcze. Generalnie bardzo dużo lasu i szutrów, a jeszcze więcej podjazdów - 1270 m, gdzie ja zwykle robię ułamek z tego.

#rowerowyrownik #rower #gravel

Skrypt | Statystyki
ikov - 610 350 + 180 = 610 530

Prawie 180 km wmordewindu na drodze z Tczewa do Słups...

źródło: comment_1658872387gJWY5qsZSqAkF9KcXLqmcM.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@ikov: Dopiero spojrzałem, że niebieski urósł do 31x31 ()

#kwadraty

Max square: 31x31
Max cluster: 1362
Total tiles: 3023

Zdobywając kluczowe kwadraty, pod szczytem podjazdu był sklep o znamiennej nazwie "kwadrat". Już mnie kusiło żeby się zatrzymać choćby dla zdjęcia, ale jakoś nie wyszło.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Esker6 Nie silna psychikę, a chcieć już dojechać na miejsce a nie tłuc się po zmroku :)

@fimino Vittoria Terreno Zero G2 38c - w kilku miejscach, na głębokim piasku poddałem się i prowadziłem, ale było sporo błota, bardzo dużo szutru a nawet przez środek lasu poza drogami. Skubane dają radę na gravelu. O asfalcie nawet nie wspomnę, bo to ich żywioł.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Merkowsky Jasne. Na zimę miałem założone inne, ale cieszę się na zmianę z powrotem na vittorię. Lekko, cicho, szybko i w zasadzie w każdym terenie dała radę. Nawet w piasku, ale to wymaga mocnej nogi i umiejętności akrobatycznych. Dosłownie jedna guma, w dodatku złapana na idealnej ścieżce rowerowej - metalowy opiłek. Gdybym miał mleko to nawet bym nie zauważył... Może w tym roku zaleję.
  • Odpowiedz