Wpis z mikrobloga

@pitrah606: Jesteś żałosny, bo jak było The Day of the Doctor to, spytaj się @anonim1133 czy @zwierzak2003: wszyscy podziwiali, że tagowaliśmy i robiliśmy spoilery. Ktoś chce tu szukać napisów, to nie musi od razu po drodze dostać streszczenia odcinka. Ogarnij się trochę i jeśli chodzi o usuwanie konta, to ty to zrób. Albo szanujesz innych whovian, gdzie coniektórzy jeszcze są na 3 sezonie albo lepiej, albo idź sobie na tag
@dk994: Aha, czyli jeśli ty umieszczasz spojler z Clarą, który nie jest pod wcięciem, to jest super, a jeśli ja, to jest żałośnie. Fajnie.

Wszystko to, co umieściłem o Doktorze jest pod tagiem Doctor Who, jeśli ktoś nie obejrzał, to bardzo nierozsądnie z jego strony, że wchodzi na tag, pod którym potencjalnie mogą znajdować się spojlery, a potem, głupio się obrażać, że na trafił na jeden. Jeszcze można zrozumieć sytuacje, w
@pitrah606: Po pierwsze nie każdy zna angielski na tyle, żeby obejrzeć odcinek bez napisów, a po drugie można nieopatrznie wejść w wpis, ponieważ obserwując tag dostaje powiadomienia. Podczas The Day Of The Doctor wszyscy używali spoilerów i kto widział odcinek mógł sobie poczytać, a kto nie widział mógł bezpiecznie przeglądać tag. Wszyscy zadowoleni. Poza tym do tego została stworzona ta funkcja więc jeśli jest taka funkcjonalność to dlaczego by nie korzystać.
@FurtaS:

Po pierwsze nie każdy zna angielski na tyle, żeby obejrzeć odcinek bez napisów


Niestety, ale to już jest problem tej osoby i to do niej (jako osobie, która skazana jest na napisy) należy upewnienie się, że na pewno nie trafi na żaden spojler, który umniejszyłby przyjemność obejrzenia w jakikolwiek sposób.
@rineo: Tagowanie 2x13 Doomsday jako spoiler, bo jakaś biedna duszyczka nie obejrzała serii, która była w 2006 roku, bo komuś to zepsuje frajdę z oglądania?

Jeśli ktoś nie chce spoilerów, to niech nie włazi pod tag. Proste.

Jeśli oglądam Orphan Black i jestem na drugim odcinku, to nie biegam na wykop/tumblra/twittera pod tag i nie wymagam od innych, żeby specjalnie dla mnie taggowali wszystko spoilerem, bo ja nie obejrzałem.
@pitrah606: tak, jest pełno osób które wchodzą pod tag zapytać się czy warto oglądać albo jak zacząć (1, 2, 3, 4 - tak na szybko) i możesz popsuć im przyjemność z oglądania. Nie ma obowiązku oglądania na żywo na BBC

Jeśli ktoś nie chce spoilerów, to niech nie włazi pod tag. Proste.


Wszyscy tutaj przyjęli, że istotne fabularnie wątki się oznacza spoilerem, przykład.
@rineo: To, co oznaczyłeś nie jest spoilerem w żadnym wypadku. (nie spoilerujesz nic z fabuły serialu, tylko to, że aktor jest w odcinku - a to jest od dawna, dawna wiadomo. Trzeba naprawdę iść w zaparte, żeby o tym nie wiedzieć).

Jak to mówią, nadgorliwość jest gorsza faszyzmu.
to jest od dawna, dawna wiadomo


@pitrah606: Tobie.

Jak to mówią, nadgorliwość jest gorsza faszyzmu.


No właśnie. Cztery osoby Ci tłumaczą, że spoilery się oznacza, a Ty nadal się upierasz. Serio to taki problem postawić wykrzyknik?