Wpis z mikrobloga

@euklides Te dziury/placki cwela są całkowicie naturalne, większość chłopów w Polsce tak ma. Nawet @Gandalf_Rudy nie ma pod ustami stuprocentowej gęstości jak w lepszych obszarach.
Zamiast golić skorzystaj z rad powyżej i niech golibroda ci to wyrówna. A jeśli chcesz podnieść linię policzków i zagęścić puste obszary, to pozostaje niezawodne kombo #minoxidil + dermaroller (+ ew. izotretynoina). To najskuteczniejszy - choć niepozbawiony skutków ubocznych - sposób.
@euklides: Po pierwsze zadbaj o nią. Skróć wąsy na 5mm, policzki cieniuj - zacznij od prawie zera przy uchu i wydłużaj idąc w dół. Całość wyrównaj i trochę skróć. Na koniec przytnij wszystko co odstaje. Albo zapłać barberowi, niech Cię ogarnie i powie jak to dalej przycinać.
@euklides: Mam dużo gorszą a ją bardzo lubię xddd. Nie dość, że mam większe "te dizury pod wargą" i niższą linię, to jeszcze mam niesymetryczną i w jednym miejscu mam po prostu lukę xddddd. Masz fajną brodę typie, nie zamulaj
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@mentari: dużo ludzi bierze jedna długość nakładki na maszynkę i jedzie tym całą twarz. Wydawałoby się że tylko jak ktoś lubi bardzo krótko albo jest nowy I nie ogarnia... Ale nie. Jak popatrzeć na YouTube na "testy" maszynek to bania siada.

Chodzi o wyrównanie długości włosków, ale boczki sobie, broda sobie, wąs sobie itd...