Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 121
@euklides: zgolisz się i będzie klasyczny "baby face", Ty wkurzony, kobieta wkurzona, w pracy tydzień beki z niemowlaka :p Wiem, przerabiałem :p

Brodę masz zupełnie normalna tylko dość zaniedbaną. Te "dziury" są normalne i widać je bardziej przez chaos. Linia policzków jest zupełnie naturalna. Wyższa wcale nie musi wyglądać lepiej. To co powinieneś z nią zrobić to ładnie wyrównać... :)

Cała Twoja broda nadaje się tylko do przystrzyżenia. Ewidentnie brakuje też
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@euklides: barber też spoko pomysł ale jak nie będziesz sam wyczesywał brody to dalej będzie układała się brzydko. Albo bez mycia szamponem do brody będzie się łuszczyć skóra. Tego Barber nie poprawi. W moim przypadku też takie rzeczy jak szyją, czy kąciki ust muszę robić co jakieś dwa tygodnie, między wizytami u fryzjera za dużo czasu na te rejony.
@euklides: dziwić się potem, że wykopki wiecznie nieszczęśliwe jak wymyślają sobie problemy z dupy. Też mam te "dziury" i podobną linię i nigdy nie pomyślałem, że to może być jakikolwiek problem. Przecież to rzecz genetyczna - jeden będzie zarośnięty jak małpa pod ustami i na całych policzkach, co wcale nie jest takie fajne, a ktoś będzie miał w miarę "cywilizowany" zarost. Ciesz się, że normalnie ci rośnie zarost, a nie jak
troglodyta_erudyta - @euklides: dziwić się potem, że wykopki wiecznie nieszczęśliwe j...

źródło: comment_1658813881qhVdwbrP7FhQLWGouoq9U1.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@euklides: właśnie jakbyś tych dziur nie miał to byś wyglądał jak dziki zwierz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ogarnij to. Jak sam nie umiesz to barber.
I się #!$%@? uśmiechnij!