Wpis z mikrobloga

@fanti hopie czego oczekujesz po sprzecie za 100zl? Juz dawno wyroslem z takiego badziewia zwyczajnie mnie nie stac na tanie wędki. Latem lowie karpie raszta roku spining, potrafiłem w tydzien na mazurach zaorać 2 kołowrotki łowiąc normalnie, od 2 lat zainwestowalem w lepszy sprzet ze sredniej półki, z ciezarkiem 12gr na patyku 2.2m jestem w stanie podac przynete na 70 metrów ani patyk ani młynek nawet nie pierdnie. Łowiąc karpie patyki przy
@fanti ja kupilem kiedyś tesciowi na 50 uro kolowrotek spiningowy z wyższej półki bo sam twierdzil ze to wszystko jeden #!$%@?, zawsze mu te mlynki trzeszczaly, troche piachu, wody, a to #!$%@? na kamienie i 3 wyjazdy mlynek rzezil jak stary ursus, byly kombinacje z rozbieraniem maczaniem w oleju systetycznym itd, dostal twin powera 6 rok i kolowrotek jak nowy poza otarciami, te ktore mial #!$%@? doslownie do smieci i kupil lepsze,
@fanti ja np mam taką bolonkę Mistral 5 metrów i sobie chwalę. Też kupiłem bo chciałem tania pod spławik poza batem (bata mam zajebistego, vde nano core 8m lekki jak piórko) i jeszcze mi się nic nie dzieje z innym tsnim sprzętem typu kołowrotek za 50zl z chin( Mistral czy tam inne gówno) kwestia serii i farta :) a jeszcze nie chodzę tak często na ryby żeby odczuć potrzebę kupna lepszego sprzętu
@fanti jesli nie masz chajsu na nowy sprzet kup używany nie każdy musi miec 600zl na patyk, ale uzywka z wyzszej półki zawsze bedzie lepsza niz nowy ktory lamie sie pod wlasnym ciężarem
@ShpxLbh ja zajechalem w 2 lata stradica ci4+, znajomy namowil mnie na abu stx kolowrotek po jednym wypadzie oddalem bo nie dalo sie łowić, dostalem drugi jeszcze gorszy, oddalem na razie liwie na sg8 i jestem zadowolony ale zdania tez sa podzielone, finalnie prawda jest taka ze czesto i w tych znacznie drozszych modelach trafia sie #!$%@? z tym ze idziesz wtedy do sklepu i dostajesz nowy
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ShpxLbh: 2 bolonki mistralla 6m i 7m połamana w niecałe 2 tygodnie i to przy wyrzucaniu zestawów. @Jarsad1: kasa to nie problem. Mam kilka feederów w cenie do 150zl I śmigają jak złoto. Co do kołowrotków to mam i droższe i takie za 60zł I też nie narzekam.
Wychodzi na to że wszystko zależy od farta na co się trafi.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jarsad1: a z kolei dziadek mojego kolegi łowi na jakieś teleskopy i kołowrotki od Chińczyków z marywilskiej. I ciaga na nie karpie, amury po 10 kg, rzuca koszykami w nurt Wisły, kołowrotki rzuca w piach, dotyka łapami w zanęcie. A wszystko mu się trzyma, jak coś złamie to tylko dlatego że nadepnął.