Wpis z mikrobloga

#przegryw #depresja
Co jest k---a ze mną nie tak? Znajomi się odwrócili.
Najbliższa przyjaciółka stwierdziła, że nie chce jej się rozmawiać ze mną. Żadna inna dziewczyna nawet nie wykazuje zainteresowania. Moja psychika jest totalnie r-------a, średnio dwa razy w tygodniu mam te najgorsze myśli. Jestem pustym, nic nie znaczącym człowiekiem. Pewnie jakbym spadł z rowerka, to nikt by nawet o mnie nie wspomniał.
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anzii: Może jesteś toksyczny? Wielu mirków z problemami na tagu #przegryw jest najzwyczajniej w świecie toksyczna, są wampirami energetycznymi. Nie trzeba być złym aby być wampirem, wystarczy być sfrustrowanym i posiadać nierozwiązane problemy emocjonalno-psychiczne. Dodatkowo nierzadko idzie to w parze z nieskłonnością do refleksji i pracy nad charakterem.
  • Odpowiedz
@anzii: Zależy co robisz. Jeśli nic takiego to olej fałszywych przyjaciół. W podstawówce miałem kolegę, który nie wiedział czemu wszyscy się od niego odsuwają, a wszystkie miłostki uciekają w popłochu. Okazało się, że gdy tylko poczuł się odrzucony (np zaprosił koleżankę na spacer, a ta nie miała czasu) to zaraz mu odwalało, zaczynał się okaleczać i wypisywać do ludzi, że on już nie chce żyć.

Z drugiej strony miałem koleżankę,
  • Odpowiedz
@anzii: zadziałała tutaj kobieca natura. Żaliłeś jej się więc stałeś się dla niej aaeksualny i zaczeła tobą gardzić. Kobieta współczuje tylko swoim dzieciom. Redpill tego uczy.
  • Odpowiedz
  • 8
@anzii
Ghosting.

Normalne u różowych. Jak różowej coś się zmienia pod kopułą (a może być to cokolwiek) to na w------e i nic Ci nie wytłumaczy, po prostu przestanie się odzywać i utnie kontakt, bo myśli tylko o sobie. Kobiety już takie są, one nie odczuwają potrzeby, żeby wyjaśnić co i dlaczego...a tym bardziej spróbować coś naprawić.

W jednym tygodniu zapewnienia o relacji do końca życia (czy to przyjaźń, znajomość czy bycie razem), a i tak nie znasz dnia i godziny i za tydzień może być gwałtowne, nagle odcięcie bez żadnego
  • Odpowiedz
@anzii mam obawy, że nie kumasz pewnych rzeczy. Kobiety nie lubią słabości. Nawet jeżeli jakaś napisze inaczej to nie jest prawda. Otwierając się przed kobietą na swoje problemy, niestety ryzykujesz że jej mózg oznaczy Cie podświadomie jako odpad. Kobiety lubią otaczać się dużą ilością facetów którzy je adorują i zwracają uwagę bo wpływa to pozytywnie na ich samopoczucie i motywująco na ich faceta. W momencie kiedy stajesz się uciążliwy, ciągle narzekasz,
  • Odpowiedz
@anzii: mam nadzieję, że wiadomości już usunąłeś. bo tak jak mówisz, takie analizowanie to napędzanie po prostu błędnego koła. ale z drugiej strony, wiem że ciężko jest to opanować. tak czy siak, tak jak już wspominałam, właśnie w szczególności ze względu na to, że często dobrze wiedziała co czujesz, powinna była w zdrowszy sposób zakończyć relację z tobą jeśli już faktycznie musiała
  • Odpowiedz
@black-kitsune: jaki wykop. Mówię na własnych doświadczeniach z życia. Dopóki nie zacząłem robić czegoś ze swoją głową to od czasów liceum regularnie traciłem znajome. Najlepsze przyjaciółki koniec końców ograniczyły kontakt... w momencie kiedy mój mental heatlh się poprawił i przestałem być toksycznym śmieciem, to wszystko wróciło do normy.

Mam kochającą żonę, dziecko i kilkoro dobrych przyjaciół (w tym przyjaciółki z czasów liceum które odnowiły kontakt).
  • Odpowiedz
@MikiPL: nie wiem jakie Ty masz doświadczenia, ale z mojego punktu widzenia i z moich doświadczeń, to właśnie osoby, które ghostingują są niesamowicie toksyczne i mają mocne problemy z własną głową oraz z empatią wobec innych ludzi.

Zresztą wystarczy spojrzeć na Tinder, gdzie ghosting jest w zasadzie na porządku dziennym.
  • Odpowiedz
@anzii

Nieproszona rada: weź sobie przeczytaj The Book Of Pook i The Mystery Method, bo stracisz lata na ogarnianiu tematu kobiet, który to temat jest już dawno opracowany i zamkniety. Wiem, że fajnie się człowiek czuje, kiedy sam coś odkryje, ale na serio, weź sobie odkrywaj samemu inne rzeczy, a o kobietach sobie po prostu i tak zwyczajnie przeczytaj. Nawet na angielskiej wikipedii kobiety sa opisane (tzn. czym się kierują w
  • Odpowiedz