Wpis z mikrobloga

to jest niebywale jak cennym artefaktem jest w obecnych czasach dziura miedzy nogami


@cppguy: Zawsze była, tylko się zasady i zarządzanie tym zasobem zmieniały. Kiedyś przecież córki wydawano za mąż w ramach polityki i robienia interesów. W wielu kulturach to też oznaka statusu czy bogactwa np. w Islamie możesz mieć kilka żon. Ale przecież jak jesteś nikim to nawet jednej zony mieć nie będziesz. - ISIS przecież do tej pory
  • Odpowiedz
@przegryw186cm: wychowywanie spermiarstwa dla własnych korzyści, odc na pewno nie ostatni, max kawa, bądź inny napój na pierwszym spotkaniu, ale tylko jeśli pacjentka dobrze rokuje, bo niektóre nawet na taki symboliczny gest nie zasługują
  • Odpowiedz
@przegryw186cm: jeżeli laska chce żebym zapłacił za rachunek to tak się czuję jakbym poszedł do dziwki i spędziłbym godzinę na rozmowie

z tą różnicą, że d----a zrobi co będę chciał a taka księżniczka tylko to co ona będzie chciała za płacenie za jej czas
  • Odpowiedz
@przegryw186cm: Wy macie jakieś k---a dziwne laski z którymi się spotykacie. Ilekroć byłem na Tinderowych randkach, a może naliczyłem z 20 w 3-4 tygodnie zanim poznałem swoją wybrankę, to z każdą z nich wyszedłem a to na drinka, a to na p--o, a to na jakiś obiad i tylko raz mi się zdarzyło, że laska oczekiwała płacenia za nią. Z resztą było tak, że ja przyniosłem na przykład dwa drinki,
  • Odpowiedz