Wpis z mikrobloga

Przyznam szczerze mógłbym mieć dziewczynę lecz taką przeciętną z wyglądu ale po co krzywdzić kogoś i siebie? Nawet jakbym znalazł ładną dziewczynę to długo by taki związek chyba nie potrwał, bo ludzie tacy jak ja ze skrzywioną psychika są mega toksyczny i jedynie bym komuś zniszczył psyche.Wiec nie piszcie głupot, że jesteście smutni, bo brak wam dziewczyny.Jakoś mam koleżanki i nadal jestem smutny mam depresje itd.Pamiętajcie nikt nie wyciągnie was z depresji tylko sami możecie to zrobić.
#przegryw #rozowepaski #zwiazki #depresja
  • 8
@Onaaa20 jak ,,wyglądasz w miarę dobrze", jesteś zdrowy i nie masz patologii w rodzinie to możesz mieć depresje czy fobie społeczną ale chyba wydumaną albo na własne życzenie bo jakoś nie bardzo z zewnątrznych czynników może ona wynikać. Jeśli tak jest to ,,ogarnąć się" będzie stosunkowo łatwo. Jak Ci się podoba jakaś dziewczyna i masz na tyle ,,siły psychicznej" to podbijasz i próbujesz jeżeli ona też chce. Nie myśl o jakimś tam
@Ksut_Melodi: Miałem patologie tzn ojciec alkoholik był tez się znęcał.Teraz jestem takim zamkniętym w sobie człowiekiem jescze biorę antydepresanty to takie zombie ze mnie.Jedynie jakaś gruba dziewczyna poleciałaby na mój wygląd a normalna to wątpię.
@Onaaa20 na mnie nawet grube nie lecą. Jedna z internetu ,,poleciała" ale ona miała wianuszek spermiarzy i chodziło tylko o podbijanie paska atencji. No i w pewnym momencie zaczęła ,,czuć przewagę" tak zwaną, więc to rzuciłem w pisdu bo jak laska tak zaczyna myśleć to zawsze już jest praktycznie koniec, pomijając fakt, że i tak bym jej nie chciał :p

Pomyśl czy aby na pewno potrzebne są Ci te antydepresanty czy to