Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Rowerowy Równik Skrypt
  • 59
597 743 + 215 = 597 958

Nie ma to jak przebić 4k w roku z grubej rury. Brakowało kilometra, ale jakoś się zgubiłem po drodze.

Pierwsze 200+.

Pierwsze 70 km to nawet nie zauważyłem kiedy zleciało, niby coś tam się działo, wylot z miasta, to asfalt, to płyty bo wyprawa po #kwadraty bez płyt to nie wyprawa po kwadraty, jakieś pola i łąki

Do Malborka też w miarę szybko, McDonalds pod naporem tłumów turystów powiedział, że #!$%@? i zaliczył awarię, więc swe kroki skierowaliśmy w kierunku makaronu, siły odzyskane, humor gitówa. Ale jak w okolicach 150-160 km złapała człowieka taka myśl, że to kurna jeszcze dobre 60km do domu to tak średnio bym powiedział. Bomba, ale mentalna.

Od NDG tradycyjnie już wmordewind, bo jak inaczej kończyć wyprawę, jak nie wiatrem w oczy.

Setka to będzie teraz krótka wycieczka po bułki albo do paczkomatu XD

W tygodniu : 348 km
W miesiącu: 901 km
W roku: 4215 km

Total explorer tiles: 740
Max cluster size: 277
Max square size: 13

#rowerowyrownik #ruszgdansk #rower #wykoptribanclub #rowerowetrojmiasto #kwadraty

Skrypt | Statystyki
N.....y - 597 743 + 215 = 597 958

Nie ma to jak przebić 4k w roku z grubej rury. Bra...

źródło: comment_1658693925RZ89ghmGXKUesvZMncIPoG.jpg

Pobierz
  • 8
@pawlos10rs: dzięki, na razie się wstrzymam, może jeszcze jedna taka wyprawa w tym roku. Na razie schody z 4 piętra czuję za dobrze
@Mauupa: prawda, na Kaszubach spokojnie jest 1000m na 100km, a tu największy podjazd to miałem do siebie do domu
@faxepl: tam są jakieś zakłady ogrodzone, ale dosłownie 100m dalej jest kilka domków i wystarczy między nie wjechać. O w tę dróżkę
@seta1991: po starej 7,