Wpis z mikrobloga

@Klopsztanga: a nie jest przypadkiem:
Wypłaty z bankomatów – są darmowe tylko do kwoty 200 euro, 200 dolarów, 800 złotych lub ekwiwalentu w lokalnej walucie miesięcznie i do maksymalnie 5 wypłat w miesiącu. Wyższe limity przysługują użytkownikom płatnych wersji Premium (1 600 zł) lub Metal (3 000 zł), a dodatkowo nie obowiązuje tam limit darmowej ilości wypłat. Po przekroczeniu progu (kwotowego lub ilościowego) Revolut nalicza prowizję w wysokości 2% wypłaconej kwoty
  • Odpowiedz
@ja_kasztan: nie pyta o to. 27 kun chce i nic nie zrobisz. Bankomaty widziałem tylko on erste banku. I te bankomaty listuje sama appka revoluta. Więc warto wypłacić większą sumkę zamiast się drobnić. #!$%@? mnie to bo nie dość że podatki trza płacić to jeszcze przy korzystaniu z opodatkowanej kasy płacisz prowizje. W sumie w pl tak samo jest jak wypłacasz z euronetu.
  • Odpowiedz
@RocketSlayer: @runnerrunner: Widziałem już pierwsze relacje ludzi, że w ostatnich dniach coś się zmieniło i zaczeło naliczać prowizję. Przykładowa opinia z wczoraj:
"Aktualnie jestem w Chorwacji i we wszystkich bankomatach jest pobierana prowizją za wypłatę w wysokości od 28 do 36 kun. Nie spotkałem żadnego bankomatu bez prowizyjnego włączając wszystkie z listy"
  • Odpowiedz