Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 63
587 107 + 5 + 182 = 587 294

Dzisiejsza aplikantura do #drozdzowkarze nie skończyła się najlepiej dla piszącego te słowa. Plan był taki zeby dojechać na pasowanie nowych członków do Lublina (do maczka) i jutro albo jechać sobie do Wawy albo do Mojżeszowa. Ale Mordi na przekór postanowił się dość boleśnie #!$%@?ć łapiąc kołami ubytek na mostku. Dobrze że ekipa zgrana to cała reszta (ok 20 osób) dała radę mnie wyminąć i nie powpadać na siebie albo na mnie. Po poskładaniu się (@Cymerek dzięki za opatrunki) i ruszeniu dalej od poczatku zostawałem w tyle. Coś było nie tak więc postanawiam jechać na pociąg do Tarnowa, do domu i na SOR. Kolega @metaxy cofa się trochę żeby zobaczyć czy wszystko ok i rozjeżdżamy się w okolicy promu na Dunajcu. Wracam do Jaworzna pociągiem i lecę na SOR w Jaworznie. Diagnoza: złamany obojczyk xD Chwilę śmieszkujemy i z pracy na SORZE i z mojej opalenizny w paski po czym zostaję wypuszczony do domu :) SOR u mnie w mieście to jednak fachowcy, w godzinę wszystko było ogarnięte :)
Dzięki kochanie, @ZgnilaZielonka za pilnowanie kropki( ͡ ͜ʖ ͡)

#rowerowyrownik #mordimernaszosie

Skrypt | Statystyki
MordimerMadderdin - 587 107 + 5 + 182 = 587 294

Dzisiejsza aplikantura do #drozdzo...

źródło: comment_1658596300Z8zgvdTbYkw3EnXgqr9CAw.jpg

Pobierz
  • 28
@solimoes: Dzięki serdeczne!:)
@atizylak: Dzięki kolego! W zasadzie to nie aż tak, ale mogę mówić za siebie. Od upadku do Tarnowa pojechałem rowerem (jakieś 40+km), wróciłem pociągiem na stojąco (dzięki Pan PKP za genialny skład), dojechałem z dworca, ogarnąłem się i pojechałem do szpitala :)
@pawlos10rs Prawda. Jeden od kota, drugi nie od kota. Dzięki i do następnegp równika :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@yggdrasil: Bolało ale nie aż tak bardzo. Mam bardzo wytrzymały organizm, wierz mi:) mam czekać, złamanie nie jest poważne, samo się powinno zrosnąc do ,8 tygodni
Lekarka na Sorze smieszkowala że wypisała mi receptę na przeciwbólowe ale jak tak patrzy to zgaduje że nie będę potrzebował;)
@guru8: Patrz, przeszło z Ciebie na mnie! Huncwocie Ty! I dzięki Wielkie:)
@againcognito: Dziękuję ale.... Co Ty się marudzisz:) objade Cię nawet ze