Wpis z mikrobloga

@cl_master: sandboxy to uber gry ale malo jest takich ktore maja model otwarty z gameplayem ktory jest ciekawy. Gry jak Minecraft, Stalker Anomaly to sa unikaty, ktore i tak kiedys zaczyanaja sie nudzic. A wiele "sanboxow" to gowno gry ktore maja zakonczenie lub cos innego co narzuca postep.

Dlatego dla mnie (pomimo ze nie gralem, mowie tu tylko o mechanikach ale gameplay wiem ze jest podobny do stalkerow i innych gier
  • Odpowiedz
Symulatory potrafią mnie jedynie wciągnąć i gry z dobrą historia jak Wiedźmin, RDR czy TLOU, a tak to ETS i MFS2020 z przerwami na Forze Motorsport.
  • Odpowiedz
@cl_master: Bo tera gry som #!$%@? (trzeba wybierać bardziej świadomie nie to co kiedyś, że każda gra z większego studia to było coś, teraz jest na odwrót gry największych wydawców typu EA to syf doprawiony lootboxami i mikropłatnościami z dupy, dokładnie jedna gra od nich z ostatnich 5-10 lat mnie wciągnęła czyli Jedi: Fallen Order) to raz a dwa przestań pić, ćpać, walić konia 5 razy na dzień do jakiś zwyrolskich
  • Odpowiedz
@cl_master: tez dzisiaj odpaliłem sobie konsole, sprawdzilem tytuły w jaki mozna pograc, nic ciekawego nie przykuło mojej uwagi. Mimo, ze game pass jest to dalej jakby nic nie bylo.
COD sie spierniczyl, bf nie mozna na m&k, valorantow i innych loli nie ma ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz