Wpis z mikrobloga

Swoją drogą te krowy mają #!$%@?. Poi się je wysokowęglowodanowymi cieczami i tubą w żołądku, co dwa dni mają bolesne masaże. No generalnie srogo.


@op_ser_vator: I wlasnie z tym mam najwiekszy problem - mnóstwo cierpienia i marnostrastwa zasobów bo masz przez kilka sekund lepszy smaczek w mordzie
@RAMBOnaBOSO: Do reszty z komentujących: umiejetność używania i interpretacji ironii, oraz sarkazmu świadczy o wysokim poziomie inteligencji. Poprawcie się panowie, bo przykro się na to patrzy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kobiaszu: Empatyzowanie z krową xD nie grali mi tego jeszcze. Masz tutaj krówkę w takim razie:

https://www.youtube.com/shorts/6Bf4o3NXGyM

Ja rozumiem, nie fajne, no taka kultura, oni tak mają.Tak krowom może być nie fajnie z tubą z jedzeniem. ALE...

Musisz wiedzieć, że w Japonii nie ma miejsca ani na uprawę, ani tym bardziej na hodowlę zwierząt. Cytując papieża 'To co mi dają, to jem'. Premiumfreaki robią co chcą, system istnieje. Jak będę chciał
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Tytys_Bomba: czyli mowiles co chcesz dostać. Słaba opcja pewnie żona nie pracuje i musiałes zapłacić. Pewnie nie ma żony i steka również, pieniędzy podobnież.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@NieistotneKto: piszesz o soi, a zdajesz sobie sprawę z tego że cała ta soja pod którą wycina się lasy idzie na pasze dla zwierząt? że 80% wszystkich upraw roślin na świecie idzie na pasze dla zwierząt, podczas kiedy cała ludzkość możnaby wyżywić z 60-70% wszystkich obecnie uprawianych roślin? także tutaj już strzał w kolano niezły zaliczyłeś.

co do prądu, bardzo ciekawe porównanie, z jednej strony piszesz o 1kg mięsa, z drugiej
nie ma to jak rzucać najbardziej przeruchane teksty w tym temacie


@kubelek_klasik: Używanie słowa "padlina"/"trup" na mięso to też najbardziej przeruchane określenia przeciwników mięsa ¯\_(ツ)_/¯

taguj jakoś #trup #padlina #mieso ##!$%@? czy jakkolwiek, nie każdy chce widzieć padlinę