Wpis z mikrobloga

skąd w ogóle ten pomysł, że programiści nie mogą być lewakami?


@tell_me_more: bo im człowiek więcej zarabia tym większa szansa że wyrośnie z socjalizmu

w całym życiu poznałem 3 programistów którzy nie byli lewakami


@ItsFine: tak było, nie zmyślam
  • Odpowiedz
@Lugi:

bo im człowiek więcej zarabia tym większa szansa że wyrośnie z socjalizmu


Najprawdziwsza prawda dotycząca dorobkiewiczów między 4-10k pln na rękę. ;)
  • Odpowiedz
@Fortis_: Człowiek się wyspał i dopadła go wykopowa "sława".

Tagujesz mój wpis jako bekazprawakow - musisz coś wiedzieć więcej ode mnie. Ja sam nie wiem czy ja bardziej w lewo czy w prawo.

ten to jest nieźle odklejony xD oczywiście pisowiec


@MaxVerstapen: Po czym to poznałeś Max? Myślałem, że Wy nie lubicie teorii spiskowych. Trochę się kłóci. Nie lubicie i tworzycie. Nie jesteś pierwszy, który mnie tak obraził, ale dalej
  • Odpowiedz
@Fortis_: xD niech ktoś go uświadomi, że za Korwinem środowisko IT to mogło być jeszcze jak #!$%@?ł minimalny szajs (i to też nie całe środowisko). Teraz to dosłownie kogo by nie zapytać to będzie się z nich śmiał. W dodatku jak dotąd spotkałem tylko jednego (a znam wielu), który miał czysto prawicowe poglądy i popierał PiS.
  • Odpowiedz
bo im człowiek więcej zarabia tym większa szansa że wyrośnie z socjalizmu


@Lugi: potrzebne źródło. A nie czekaj, przecież źródła są lewackie i wy ich nie uznajecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Najprawdziwsza prawda dotycząca dorobkiewiczów między 4-10k pln na rękę. ;)


@Strahl: Oczywiście, jak ktoś zarabia powyżej 10 na rękę to jedyne o czym marzy to to, żeby dostawać mniej xD
  • Odpowiedz
@adifek: Możliwe że troche jest, ale programiści to głównie ludzie młodzi, z wyższym wykształceniem i do tego mieszkający w dużych miastach. Myśle że demografia przemawia raczej za "lewakami".
  • Odpowiedz
bo im człowiek więcej zarabia tym większa szansa że wyrośnie z socjalizmu


@Lugi: no popatrz, ja jak byłem na studiach byłem prawakiem a jak zacząłem pracować i coraz więcej zarabiać to stałem się lewakiem (tak, też jestem programistą).
  • Odpowiedz
@ItsFine: pytanie ilu z tych programistów orientuje się w podatkach. Bo u mnie była panika po wejściu nowego ładu, jak zaczęli zarabiać mniej. A to, że zamiast wpadać w drugi próg w sierpniu, wpadną w listopadzie, to tego już nie kumali. Generalnie zgadzam się z opem, lekko parafrazując jego wypowiedz. Osoba znająca się na podatkach, zarabiająca dobrze zawsze będzie prawicowa gospodarczo. A to, jaka będzie światopoglądowo, to już indywidualna kwestia.
  • Odpowiedz
Osoba znająca się na podatkach, zarabiająca dobrze zawsze będzie prawicowa gospodarczo.


@dafto: osoba uważająca, że jedyny czynnik wpływający na poglądy to czysty dziecinnie pojmowany egoizm ma wąskie horyzonty.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ItsFine: zarabiają też na tyle dobrze, że wolą wolność gospodarczą i gardzą socjalem, do którego się dokładają. I tak wychodzi miks.

A z tymi "młodymi" to różnie bywa, np. w angielskiej części mojej firmy bez trudu znajdę osoby z 30+ lat doświadczenia.
  • Odpowiedz
@Fortis_ już #!$%@?ąc trochę od wpisy, ale #!$%@?, widzę, że programiści powoli zamieniają się w "mama na pełny etat". Jak kiedyś zawsze jakaś locha musiała się #!$%@?, niezależnie od tematu, że ma dziecko tak teraz coraz więcej jest wpisów i komentarzy o tym, jak dobrze ma programista. Jeszcze dosłownie kilka lat i skończy się eldorado i programiści to będą głównie na home offie z Indii.
  • Odpowiedz
@Fortis_: Dobry programista tylko lata po wykopie i pisze, ze krul korwin miał co innego na myśli i jego wypowiedzi da wyrwane z kontekstu ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@somskia zacznijmy od tego, że dobrych programistów jest mniej niż 1%. Reszta wali kody bez sensu, byle działały, później plik który powinien zajmować kilka mega, zajmuje kilkaset mega i potrzebna jest większa moc obliczeniowa do tego gówno kodu.
  • Odpowiedz