Wpis z mikrobloga

Czasami chciałbym myśleć o tym ze tylko boty plusuja takie wysrywy jak to, ale wiem ze jednak nie xDˣᴰ

Koleś wstawia dwie różne mapy
Satelitarna
Heatmape

Porównuje to 1 do 1 i pisze coś o manipulacji.
Nie mogę, po prostu nie mogę
hashus - Czasami chciałbym myśleć o tym ze tylko boty plusuja takie wysrywy jak to, a...

źródło: comment_1658551447SP4mEHYEqLLL7BF35Jijxa.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@wzor_fizyczny: Mówisz jakbyś nie wyłącz tv i nie włączył myślenia, przecież to oczywiste ze istnieje ogólnoświatowa organizacja, która manipuluje każdym przekazem o klimacie za każdym razem. Tylko nikt nie wie gdzie i kim jest
  • Odpowiedz
chciałbym myśleć o tym ze tylko boty plusuja


@hashus: Taniej jest finansować dezinformację negującą konsensus naukowy dotyczący globalnego ocieplenia niż wybudować elektrownię atomową, a tym bardziej zmienić profil działalności koncernowi paliwowemu.
  • Odpowiedz
cześć ludzi przerasta myślenie o konsekwencjach


@hashus: to zamiaz pisac "xDˣᴰ" zrób dobre znalezisko o zmianach klimatu i tam wytłumacz co jest złego w wstawianiu takich memów. wpisy pod smiesznym obrazkiem to nie powazna dyskusja i nie ma się co spinać xDˣᴰ
  • Odpowiedz
  • 0
@mojnicknawykopie: A Ty nie zrobisz? No dawaj byku, klej coś pod swoją tezę, skoro na innych przerzucasz odpowiedzialność za swoją własna edukacje. Wyjasnilem tutaj to w każdej odpowiedzi, skoro nie wiesz gdzie to scrolluj może trafisz
  • Odpowiedz
  • 0
@hashus Dodaj, że niemyślące. Przecież to zwykła mapa, a jak ktoś nie potrafi jej interpretować to już jego problem. Debili nie brakuje, szczególnie tutaj.
  • Odpowiedz
@M0nty człowieku trzymaj swoje problemy na wodzy. Ja wiem że z za wymyślonego nicku na gownoportalu łatwo ludzi wyzywać. Ale nie mierzy wszystkich swoją ewidentnie ograniczona miarka
  • Odpowiedz