Wpis z mikrobloga

kreatynę i finasteryd


@statystyczny_yt: te dwie rzeczy się wzajemnie wykluczają. To tak jakbyś zarzucił jednocześnie kofeinę i melatoninę. Been there, done that, odstawiłem kretę, mój gymcelling na tym nie ucierpiał(dalej progresuję), a przynajmniej mogę spać spokojnie, wiedząc że nie płacę - obecnie pewnie ze 100zł - za puszkę pandory z DHT.

https://www.reddit.com/r/tressless/comments/elyekg/results_are_in_for_my_experiment_with_creatinefin/
Jak to jest, że słyszałem od kilku kobiet że ładnie pachne, a używam zwykłego axe africa i playboya za bodajże 6 dych? XD A jakimś wielkim chadem ofc nie jestem
Chłopaki wyżej mają rację. Wiadomo że chad>normik czy przegryw i żadne ciuchy, perfumy czy fryzura tego nie zmienią, ale ten wyścig nigdy się nie kończy i chady miedzy sobą też rywalizują. Ktoś rucha dwie laski 7/10 tygodniowo a chce trzy 8/10, więc musi podnieść jeszcze swoją atrakcyjność i wtedy właśnie takie rzeczy jak pieniądze, perfumy, drogie itemy, status się przydają bo wprawdzie nie zrobią z Ciebie chada ale jeśli już nim jesteś
@ropemaxxer: Ciekawe, aczkolwiek ze wpisu wynika, że jego poziom DHT nie skoczył do ponadprzeciętnych wartości a raczej utrzymał się w miarę nisko. To już zależy jak wrażliwe są twoje włosy na DHT i jak dobrze reagujesz na Finasteryd. Można się ratować Minoxidilem ( ͡° ͜ʖ ͡°)