Wpis z mikrobloga

#tinder #badoo Kolejna randka z kolejnym chłopakiem za mną, tym razem 29 latek. Na badoo miał zaznaczone, ze nie pali, ale niestety palił i strasznie śmierdziało od niego xd Jak przytuliliśmy się na powitanie to jakoś nie poczułam, ale jak już szliśmy do restauracji to było czuć. Miło się go słuchało, myśle ze jeszcze się spotkamy. Do końca miesiąca mam cel, żeby być codziennie na randce z innym fagasem w fajnej restauracji. Myśle, ze się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°) #niebieskiepaski #gownowpis
rozowyslonikx - #tinder #badoo Kolejna randka z kolejnym chłopakiem za mną, tym razem...

źródło: comment_1658513604Fi1n11h1aszjr9p2TOdpoL.jpg

Pobierz
  • 64
@rozowyslonikx
W Japonii już są usługi gdzie placi się kobiecie za spędzanie z nią czasu (bez usług seksualnych). Widzę, że powoli wchodzi do nas. Za parę lat nie tylko żarcie, ale jeszcze trzeba będzie coś dorzucić kobiecie za rozmowę.
To jest #!$%@?.
@Supersonic_Demonic_Vortex: Daje prawie każdemu na tak i staram się spotkać jak najszybciej, bo nie lubię za bardzo pisać i tracić niewiadomo ile czasu na to, bo wiadomo, ze powiedzieć można więcej:) Restauracje ja proponuje, bo po prostu mam teraz najdłuższe wakacje w życiu i mi się nudzi, a akurat lubię jeść xd Czasami ktoś napisze, ze woli iść na piwo to tez się zgadzam. Miał ładna twarz i na prawdę miło