Wpis z mikrobloga

Czas na #rozdajo w którym można otrzymać wykonane przeze mnie ręcznie skórzane etui. Wykonałem je z wysokiej jakości włoskiej skóry Pueblo w kolorze brązowym i oliwkowym. Doskonale wkomponuje się w kieszeń #rozowepaski i #niebieskiepaski

Z jednej strony kieszonka jest brązowa, a ścianka oliwkowa, a z drugiej odwrotnie. Spójrzcie jak to wygląda na filmiku:
https://streamable.com/ijunhp

Etui posiada dwie przegródki na karty i jedną głębszą na karty/banknoty czy inne drobne duperele. Świetnie nadaje się na wypady w których nie chcemy mieć wypchanych kieszeni, ale mieć przy sobie karty i banknoty na wszelki wypadek :)

Zasady:
1. Żeby wziąć udział w losowaniu wystarczy zostawić plusa.
2. Zielonki nie biorą udziału ( ͡° ʖ̯ ͡°)
3. Wynik 28.07. (czwartek) prawdopodobnie rano. Losowanie przez #mirkolos
4. Wysyłka na mój koszt.


Będzie mi bardzo miło jak odwiedzisz mnie na FB i IG.

#leatherworking #promocje #konkurs #modameska #rekodzielo #diy #modadamska #leatherhill #zadarmo
Pobierz
źródło: comment_1658499151Dl36C1Kybhje6j5wjvhz7c.jpg
  • 56
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@aruel89: poproszę o zrobienie małego męskiego portfela, ale takiego składanego, z którego nic nie będzie wypadało. Karty ułożone pionowo, w osobnych przegrodach, łącznie 8, no i z boku kieszeń na banknoty. Ale żeby portfel był wielkości góra banknotu 200 zł.

Bardzo mało takich na rynku, a przecież to jest portfel ostateczny
@aruel89: piękna robota, też ostatnio zacząłem się bawić ze skórą, możesz podpowiedzieć gdzie kupujesz taką skórę? Czy zamawiasz wraz ze splittingiem skóry czy robisz to sam?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Kupuję na Buyleatheronline/beltsproduction. Zamawiam już odpowiednią grubość skóry, ale i tak czasem trzeba samemu zmniejszyć jej grubość. Zależy do czego akurat potrzebuję.