Wpis z mikrobloga

Co odróżnia ludzi od podludzi - dostarczanie zamówienia do stolika w Mcdonlads. Ci ludzie harują tam jak woły a tu jeszcze księciu czy p0lce trzeba przyniesc frytki i burgerka do stołu bo mu się nie chce chwilę poczekać i samemu odebrać. Uwłaczające.

#gastronomia #praca #warszawa #mcdonalds #gastrowarszawa
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Viado: Wiem, że to taki baicik, ale ogólnie jeśli jakaś firma wprowadza daną usługę, a do tego za darmo, to normalne, że ludzie z niej korzystają, jeśli to dla nich wygodne:P Też raczej odbieram sama, bo jakoś podświadomie chyba faktycznie nie chcę robić nikomu dodatkowej roboty, ale nie uważam, żeby skorzystanie z opcji doniesienia do stolika było dla kogokolwiek uwłaczające. Wiele restauracji funkcjonuje w taki sposób.
  • Odpowiedz
Co odróżnia ludzi od podludz


@Viado: a nie to, ze podludzie buduja sobie filozofie i uwazaja sie za madrzejszych, bo przychodza do miejsca, ktore oferuje im jakas usluge odplatnie, ale z niej nie kozystaja, bo madrzy ludzie uroili sobie, ze wiedza lepiej niz uslugodawca, jakoe swiadczy uslugi?
  • Odpowiedz
@Viado: za granicą tez jest możliwość dostarczenia do stolika i wiele osób z tego korzysta wiec to nie tylko dotyczy polski.
  • Odpowiedz
@Viado: Dziwna ta ewolucja znaczeń. Kiedyś podludziem byli ludzie obrażający obsługę, pozostawiający b----l, czy robiący awantury o nic, a teraz to ludzie korzystający z dostępnych usług?
  • Odpowiedz
@Viado: Mam znajomą która pracuje w maku i ona uważa że super sprawa z tym doniesieniem jedzenia bo może wyjść z tej kanciapy gdzie robią żarcie i jest gorąco od tych wszystkich sprzętów i przejść się po lokalu gdzie jest chłodniej xd
  • Odpowiedz
@Viado: przecież oni z----------ą 24/7 nie licząc przerwy. To czy wybierzesz dostarczenie do stolika zmieni mu tylko robotę z mopowania czy innego gówna na noszenie żarcia.
  • Odpowiedz