Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mieszkając w #warszawa też tak długo jedziecie do pracy i z pracy?
U mnie w jedną stronę 1h30min to prawie norma. Jazda, przesiadki, czekanie i inne takie. Normalnie przeprawa komunikacją miejską, to jest tak męcząca, że myśle o wyprowadzce do mniejszego miasta nawet kosztem troche mniejszych zarobków. Jeszcze te tłumy w autobusach i tramwajach, a mam jeszcze chorobe lokomocyjną. Zajoba idzie dostać, trzymajcie sie w tej Warszawie. Nie rozumiem po co tyle osób ciągnie tłumami do Warszawy.
Mieszkając w stolicy ile czasu poświęcacie na dojazdy?
#pytanie #korki #praca

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62da6ab160ff6e721859a34e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 38
byłem na 3 kontynentach internetowy pouczycielu, metro powinno mieć klikadziesiąt stacji jak w mieście o takiej wielkości.


@Boska_Klaudia: byłeś na 10 tylko w żadnym nie jeździłeś zbiorkomem

Kolej co 30 minut, wchodzimy na tablice rozkładów jazdy PKP ursus: pociąg co 7-17 minut. Ale pewnie źle wybrałem, ok, to może warszawa pludy - pociągi co 4-20 minut. Pewnie znowu wyjątek, to może warszawa wilenska: pociągi co 10 minut

Nie mówię że to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@niewiempoco: taka trasę (Białołęka - Mordor) robiłem w 55 minut średnio. 50-60 był przedział.
Chyba że ktoś w głębokiej Białołęce mieszka, to duża dzielnica, wtedy dodatkowe 20 minut trzeba liczyć faktycznie.

@AnonimoweMirkoWyznania: teraz mam 40 minut gdzieś, mało przesiadek i raczej luz w komunikacji. Poprawiło mi się na lepsze.
@Boska_Klaudia: byłeś na 10 tylko w żadnym nie jeździłeś zbiorkomem


@kaaban: jeździłem więcej od ciebie. Trolu. Jakby Warszawa miała metro to by nie musiała "podciągać" jak ty twierdzisz kolei pod metro. Ale nie, zaraz, Warszawa tak nie robi, tylko ty uważasz że tak się powinno robić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@AnonimoweMirkoWyznania: nie... ale też sporo 45-50 min z Białołęka (doprecyzuje bo widzę sporo osób o tych dwóch lokalizacjach wspomniało... 10 min autobusem na metro, 20 min metrem na Wierzbno i kolejne 10 min do biura, pozostaly czas to przesiadki i oczekiwania na przyjazd metra/autobusu) na Mordor
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: zmień pracę lub zmień miejsce zamieszkania¯\_(ツ)_/¯ ja zawsze szukam tak by dojazd nie przekraczał 30min jednocześnie patrząc czy wypłata minus koszty wynajmu/dojazdu była na odpowiednim poziomie. Znajomi zawsze szukali czegoś w #!$%@? lokalizacji ale wynajem był tańszy, co z tego że wynajem tańszy jeśli codziennie na dojazdy marnowali w #!$%@? czasu i pieniedzy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kaaban: w godzinach szczytu metro jedzi co 2-3min. Wysiadam pod stacją 30 m od wejścia do metra, zchodzac na dół juz widze na monitorach czy mam przyspieszyć bo będzie za chwile czy na mogę zejść na spokojnie. I nie napisałem 40 tylko 45-50 bo jak w wszystko się wstrzelę, a zdarza się często jeśli jedzi się cały czas o tej samej godzinie, łącznie z autobusem do biura to tyle to trwa