Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy mieszkając w #warszawa też tak długo jedziecie do pracy i z pracy?
U mnie w jedną stronę 1h30min to prawie norma. Jazda, przesiadki, czekanie i inne takie. Normalnie przeprawa komunikacją miejską, to jest tak męcząca, że myśle o wyprowadzce do mniejszego miasta nawet kosztem troche mniejszych zarobków. Jeszcze te tłumy w autobusach i tramwajach, a mam jeszcze chorobe lokomocyjną. Zajoba idzie dostać, trzymajcie sie w tej Warszawie. Nie rozumiem po co tyle osób ciągnie tłumami do Warszawy.
Mieszkając w stolicy ile czasu poświęcacie na dojazdy?
#pytanie #korki #praca

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62da6ab160ff6e721859a34e
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 38
@AnonimoweMirkoWyznania: Eeee mieszkam na Służewie, a pracuję na Grochowie, czyli mam ponad pół miasta do przejechania, a i tak robię to w 40 min rowerem (jak się zepnę to w 35). 1h 30 to trzeba gdzieś na Białołęce mieszkać i jeździć na Mokotów czy Ursynów chyba.
Ciekawe, że Twoją pierwszą myślą jest zmiana miasta, a nie przeprowadzka BLIŻEJ PRACY, albo zmiana pracy na bliżej domu jeżeli mieszkanie jest własnościowe.


@ImYourPastClaire: Bo chłop chce mieć ciasto (dobrze płatna robota) i zjeść ciasto (tanie mieszkanie pod miastem) jednocześnie. Ja miałem dość 20-30 minutowych dojazdów z Sosnowca do Kato to się wyprowadziłem do Kato ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kaaban: hehehe, tego mi nie wciśniesz, idź ludziom spod Białegostoku taki kit pociskać


@Boska_Klaudia: Co mnie jakiś Białystok? Byłaś kiedyś poza granicami Polski i widziałaś jakie systemy są podciągnięte pod metro i ładnie oznaczone na infografice? No chyba nie
@kaaban: ale pieprzysz. Kolej w Warszawie prawie nie istnieje, jest z kilka stacji i jeździ co 30 minut, to nie jest żadne metro, nikt nawet nie śmie porównywać tego do metra, nikt nie mówi na to metro. W Warszawie dopiero buduje się metro ale #!$%@? po co jeśli wykopek kaaban mówi że już jest

Byłaś kiedyś poza granicami Polski i widziałaś jakie systemy są podciągnięte pod metro i ładnie oznaczone na