Wpis z mikrobloga

Często laski na instagramie, które mam w obserwowanych wstawiają na story żarcie pokroju pic rel. I inne nieznane. I ja sie zastanawiam co to do uja jest? Jakieś fioletowe krzaki. Zielone nie wiadomo co. Ja od urodzenia w domu znam tylko ziemniaki, koperek, buraczki i mielone czy schabowe i inne podobne mieso. Z zup to tylko rosół i pomidorówkę jem ciągle. Z kuchni obcej to wiadomo pizza, spaghetti itp. Ale to na zdjęciu? Co to jest? Niby tylko 23 lata, a się czuję już jak boomer.
#jedzenie #gotujzwykopem #przemyslenia #rozowepaski #niebieskiepaski
Pobierz Felixu - Często laski na instagramie, które mam w obserwowanych wstawiają na story ża...
źródło: comment_1658486434xaSzTFjCEFwNcPBpSRiDEl.jpg
  • 32
@Felixu: rób tag, wrzucaj zdjęcia i będziemy rozszyfrowywać ( ͡º ͜ʖ͡º)
Te fioletowe, to pewnie kiełki buraków, zielone kiełki groszku (pycha), miska w tle: mule. I teraz taka ciekawostka, nie trzeba biegać po restauracjach, jak masz w pobliżu większy market, możesz sobie kupić kilka muli, krewetek itp. poszukać przepisów i spróbować zrobić w domu. To wcale nie jest takie drogie.
@justypl: ale ja mam duzo miesa upieczonego od mame, ktore zabieram ze ze soba na studia. I mam pomrozone i sobie na obiady rozmrazam. Woze tez sloiki z zupami, itp po co mam po restauracjach chodzic