Wpis z mikrobloga

Przepisy na polskich stronkach kulinarnych to definicja p0lek i ich podejścia do życia:

"szybki przepis, danie w 15minut"
"proste danie wychodzi każdemu"
"tani, łatwy przepis, posmakuje każdemu"

czyli bez zaangażowania, bez ambicji, bez pasji, byle jak byleby było, na odpier*ol. I tak wszytko, i tak całe życie.

Każdy jeden musi mieć o tym wzmiankę tak na to lecą leniwe otyłe księżniczki.

Gdzie im się tak spieszy? Żeby wyje
bać ulane giry przy jakim dennym serialu na Polsacie i otworzyć chipsy? XD

#p0lka #rozowepaski #logikarozowychpaskow #gotowanie #gotujzwykopem #feminizm #bekazgrubasow
Pobierz albowutkaalbo_buk - Przepisy na polskich stronkach kulinarnych to definicja p0lek i i...
źródło: comment_1658478320M5YzQoqR93ebJUniOlgzTe.jpg
  • 25
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@albo_wutka_albo_buk: Widać, że #!$%@? wiesz o gotowaniu xD. Przecież nawet szybkie danie moze być ambitne, a danie, które robi się kilka godzin może być bardzo łatwe.

Np. krótkie i w miarę ambitne - carbonara
Długie i łatwe - rosół.

Po za tym nie każdy chce spędzać czas przy garach. Czasami lubię zrobić coś na szybko, a czasami szukam czegoś innego i zajmuje to sporo czasu.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
To żeby facet nie gadał jej nad głową że nie ma obiadu po robocie

@piotrmodski: To niech może ruszy dupę i sam to zrobi? Czy facet już nawet podstaw w kuchni nie ogarnia? O jakim systemie w ogóle mowa, oboje pracują i kobieta ma w domu na drugi etat robić czy pracuje tylko mężczyzna? Bo przy tym drugim nie ma o czym gadać, kobieta ogarnia dom, więc i obiady naturalnie spoczywają
Np. krótkie i w miarę ambitne - carbonara


@Mikstolar:

Zgadzam się z tym całkowicie tylko snujesz teorie.

1. Znajdź na popularnych stronach kulinarnych (z których korzystają p0lki, bo są za leniwe, żeby poszukać dobrego przepisu) przepis na carbonare - powodzenia.

2. Znajdź p0lke która robi dobrą carbonare - ja mam wrażenie, że zanim tak na 100% byłem pewny, że wyjdzie jaka powinna być, zrobiłem ich z kilkadziesiąt swojego czasu - p0lka