Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gawol_1: @Fattek: chodzi o to że tylko leniwa patologia ma dom z grzybem i syf wszędzie, a im większy kontrast będzie na koniec programu tym lepszy efekt dla widza.

Trudno żeby remontowali komuś biednemu ale ogarniętemu, gdzie główny problem to farba i nowe meble xd
@Gawol_1: są odcinki świąteczne gdzie odwiedzają bohaterów po jakimś czasie. Śmiesznie się patrzy na te designerskie wnętrza obwieszone świętymi obrazkami czy nowy telewizor przykryty babcina serwetką. Po drugie był na wykopie wywiad z producentką programu i mówiła że 80-90% zgłoszeń odpada na etapie weryfikacji jak wychodzi np niejasny status prawny lokalu, wyskoczy jakaś niebieska karta czy stary wyrok.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fattek:

bo każda z nich to jest zwyczajnie przykład ekstremalnej nieporadności życiowej.

A przez to również potwierdzenie, że gówniaka, a nawet ich gromadkę, może zrobić byle debil lub nawet małpa.
I dlatego uważam, że wszystkie 500+ to prosta droga do zdebilenia społeczeństwa.
No ja wiem, że dla nas to oczywiste, że trzeba iść do pracy, że trzeba dbać o dom itd. Tylko wyobraźmy sobie, że rodzimy się w rodzinie patusów, wszyscy chleją, ojciec w pierdlu, mieszkanie w jakimś kurniku przy którym nikt nic nie robi i nie robił. Nie było wyboru, tak się urodziłeś. Nikt nie dba o to czy się uczysz czy nie, szybko sam zaczynasz chlać bo wszyscy w twojej bańce społecznej
@Gawol_1: nie oglądałam wszystkich odcinków, ale moi rodzice oglądają, więc jak ich odwiedzam to ja też. Jeden odcinek był kręcony w moim mieście - z tego co mówili to "rodzinę" zgłosiła pracownica mopsu. Moim zdaniem to oznacza, że dobrze rokowała. Zresztą to była dość młoda pracująca dziewczyna, bodajże bez rodziców, z dziećmi, to nie "patologia", która o nic nie dba. Mieszkanie czy dom remontowany musi być własnościowy i niezadłużony. W większości