Wpis z mikrobloga

w ogóle czaicie że moja rówieśniczka z klasy 14lvl/15lvl nie wiem kiedy ma urodziny spotyka się z 20letnimi oskarkami na tyle wyglądali lat mniej więcej mieli auto więc 18+ mają widziałem to bo byłem z mamą po kebsa i tam dwóch oskich ją obściskiwało hmmm w sumie nic dziwnego nie ma co rozkminiać ciągnie do starszych bo mają większe lufy i są dojrzalsi i zapewnią lepszy start Natura... a w ogóle jeżeli chłopy wy na dziewicę liczycie to jak skoro w wieku 14lat już niektóre juleczki są regularnie peklowane chłop ma 15lat ale wie nie dla niego takie rzeczy będą dla chłopa piwniczenie i wieczny przegryw praktycznie minęła połowa wakacji a ja znikim się nie spotkałem na rower na nic nie mam kolegów ani koleżanek jeżeli tak będzie przez najbliższe 3lata zawodówki its over totalny
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1658449873fDgp1ZiujSZ79RIFx8RDVg.jpg
  • 70
@Sajko_gang: U mnie gdy chodziłem do klasy 1-3 ginnazjum strasznie podobała się pewna dziewczyna, Juleczka która to rozmawiała z anonkiem przez telefon, niezbyt w szkole bo sie mnie wstydziła. Nigdy nie chciała mnie wpuścić do siebie bliżej niż pożalić sie na byłych i obecnego i jsk to się cięła po rękach i nogach i jsk jej w życiu to źle itp. nie znałem wtedy nauk pigułek ale z czasem zrozumiałem iż
@damian-powazka98: dlatego że jestem starym dziadem mentalnym uwięzionym w ciele chłopca 172cm 95kg 11cm ehhh ostatnio problemy z zdrowiem jak u dziadka starego nie mówiąc już o psychicznym ale w sumie nie ma znaczenie czy mam 15 czy 10lat i przesiaduje na świętym tagu i tak bym w końcu trafił na świety tag powodem mojego przegrywu jest wiele rzeczy np gnębienie w przedszkolu i podstawówce zostawienie mnie przez starego przed narodzinami
@PomaranczaTesto: Ja nawet nie wiem o kogo chodzi akurat.
Osobsicie odpowiadając na takie wpisy jestem pozytywnie nastawiony (nie mówię, że konkretnie na ten wpis) i jak zaczynam dyskusje jakąś logiczna w miarę, to zawsze podchodzę miło na początku i faktycznie z zamiarem pomocy.
Ale jak się trafiam takie osoby jak Ty, to zawsze mnie #!$%@? sprowadzając temat na mieliznę intelektualną, co wiąże się z brakiem sensownej dyskusji i wymiany argumentów.
@Sajko_gang: Ty jesteś serio #!$%@?, że w tym wieku patrzysz głównie na rozmiar pento xD.
Wszystko to co poza tym wymieniłeś możesz realnie zmienić, nie wiem co cię hamuje względem tego.
To, że ty sobie w tym wieku wmowiles że nie ma dla ciebie ratunku to tylko sobie utrudniasz etap dorastania.
#!$%@? opinie innych to po pierwsze, i rusz dupę na siłkę to się pozbędziesz nadwagi a ginekomastia zniknie po jakimś
@PomaranczaTesto: Nie zwrócę bo on jest osobną jednostka, która ma swój mózg i zrobi co będzie uważał, ja mogę co najwyzej naprowadzić go na coś.
Porównywanie doradców inwestycyjnych z kwestią powyższą jest bez sensu.
No ale czego się spodziewać bo typie, który tylko wysrywy umie po nocy pisać, które nie mają sensu, a na żywo byś dwóch słów z siebie nie wydukał xD.