Wpis z mikrobloga

w ogóle czaicie że moja rówieśniczka z klasy 14lvl/15lvl nie wiem kiedy ma urodziny spotyka się z 20letnimi oskarkami na tyle wyglądali lat mniej więcej mieli auto więc 18+ mają widziałem to bo byłem z mamą po kebsa i tam dwóch oskich ją obściskiwało hmmm w sumie nic dziwnego nie ma co rozkminiać ciągnie do starszych bo mają większe lufy i są dojrzalsi i zapewnią lepszy start Natura... a w ogóle jeżeli chłopy wy na dziewicę liczycie to jak skoro w wieku 14lat już niektóre juleczki są regularnie peklowane chłop ma 15lat ale wie nie dla niego takie rzeczy będą dla chłopa piwniczenie i wieczny przegryw praktycznie minęła połowa wakacji a ja znikim się nie spotkałem na rower na nic nie mam kolegów ani koleżanek jeżeli tak będzie przez najbliższe 3lata zawodówki its over totalny
#przegryw
Pobierz
źródło: comment_1658449873fDgp1ZiujSZ79RIFx8RDVg.jpg
  • 70
@PomaranczaTesto: Hahaha, kretynie xD.
Jakby ustalił sobie sensowny cykl to pół roku i by się 80% ciała zmieniło, wystarczy sam testosteron co nie jest jakimś kosztem z kosmosu.
Jesteś typem osoby "aaaa nie będę jeździł samochodem bo może wypadek" albo "aaaa, nie skoczę że spadochronu bo się może nie otworzyć"
W dupie byłeś, gówno widziałeś, nic nie przeżyłeś i #!$%@? jakieś swoje potłuczone wypociny na tematy, na które nie masz zielonego
@PomaranczaTesto: No i właśnie dlatego mówię, że się wypowiadasz na tematy, na które #!$%@? wiesz i #!$%@? głupoty. Zakładasz sobie coś i potem w to wierzysz idioto. Ja nic nie brałem, mam pojęcie na ten temat przez inną dziedzinę.
Jesteś takim #!$%@? starym dziadem, któremu nie można nic przetłumaczyć bo ma poglądy z #!$%@? wbite do głowy.
@PomaranczaTesto: Ale nie powielaj tekstów swoich internetowych idoli przegrywie, wymysl coś swojego jak taki mocny jesteś. Kupić to ty możesz sobie lizaka co najwyżej bo na tyle Cię stać, albo mamusie poproś, bo nie zdziwiłbym się gdyby tak było właśnie.
Kończę tą nazwijmy to dyskusje, chociaż to bardziej monolog, bo twoje argumenty nie wiem kto o zdrowych zmysłach bierze pod uwagę.
Obyś #!$%@? zgnił w tej piwnicy swojej i nie zobaczył