Wpis z mikrobloga

@Pearson: To proste. Wtedy nie było instagramika na który musiałeś wrzucić PERFEKCYJNIE otwartego szampana, i które to właśnie otwieranie musiałeś kręcić 20 razy marnując 20 butelek aby wyszedł ci PERFEKCYJNY SNAPSHOT DO OTAGOWANIA.
  • Odpowiedz
Podejrzałem, że Bartek (albo ktoś z rodziny?) ma pracę dzięki Manufakturze Pietraszki - Zakładzie Aktywności Zawodowej dla osób niepełnosprawnych. Można pomóc kupując produkty z tej manufaktury - rękodzieło albo ciastka ()

Sklep działa na FB: https://bit.ly/3s4mvbg
  • Odpowiedz
Ja z kolei nie rozumiem zachwycania się tymi ludźmi na podstawie filmiku i kilku zdjęć, zabawne nagranie i tyle,

a tu lecą same zachwyty i życzenia wszystkiego najlepszego


@choochoomotherfucker: p0lak r0bak nie zrozumie jak komuś można życzyć wszystkiego najlepszego bez okazji, co?
  • Odpowiedz
@mentari: Nie wiem, jak p0lak r0bak, ale ja np. nie rozumiem przypisywania dobrych cech osobom ze śmiesznych filmików z internetu. Już nie raz się okazywało, że ktoś, kto pozornie wydawał się fajnym człowiekiem, w rzeczywistości był kimś zupełnie innym. Zwyczajnie jestem ostrożna w takim ocenianiu ludzi.
  • Odpowiedz
97r szampan załatwiony po znajomościach na wielka rocznice wylał się na stół. Wszyscy się śmieją. Piękna sprawa


@Anoniemamowy: W 1997 roku szampan załatwiany po znajomości? Chyba trochę przesadzasz.
  • Odpowiedz