Wpis z mikrobloga

W kolejnym rozdajo zwycięzca zgarnie klucz Steam do Syberia 3

Rozlosuję wśród plusujących ten wpis do jutra, do godz 21:30.
Zasady:
1. Zielonki out
2. Wielbiciele wszelkich patorozrywek out ( ͠° ͟ل͜ ͡°)

PS do 21:30 dnia dzisiejszego jest szansa na wzięcie udziału w losowaniu Aragami

#rozdajo #rozdajosteam #steamrozdajo #steam #gry #pointandclick #przygodowki #syberia
Pobierz Lookazz - W kolejnym rozdajo zwycięzca zgarnie klucz Steam do Syberia 3

Rozlosuję ...
źródło: comment_1658332962YRaHzPBnBjj5xeKoYFQM08.jpg
  • 8
@Blaskun: jestem w miarę świeżo po przejściu gry, a mam od dawna. Mnie strasznie wkurzała praca kamery, sterowanie i interface. Fabuła była nawet ok, zagadki też, ale to DLC to kpina i skok na kasę za 5-10 min gameplayu i jakieś 20 min cutscenek xD
@Lookazz: Pierwsza cześć magiczna, świat automatów mnie całkowicie oczarował, a każda kolejna lokacja była coraz bardziej majestatyczna (uniwersytet wyglądał super!).
Druga cześć miała śliczny zimowy klimat, sceny w klasztorze bardzo klimatyczne. Aczkolwiek końcówka w wiosce Jukonów mocno mnie irytowała (dużo biegania i szukania…).
I trzeciej nie wiem nic, nigdy nie miałem okazji zagrać. I pewnie nie zagram szybko, bo od kiedy mam konsole i mogę grać wygodnie z kanapy, to nie
@Blaskun: wiadomo, że to nie to samo co klasyczne point and clicki, ale ja bawiłem się mimo wszystko przyzwoicie. BTW, są plotki o remasterach/remake pierwszych części, i szczerze powiem, że chętnie sprawdzę, bo ogrywając teraz oryginały oprawa mocno kłuje w oczy ()

I pewnie nie zagram szybko, bo od kiedy mam konsole i mogę grać wygodnie z kanapy, to nie chce mi się siadać do lapka. Leży
@Lookazz: @Lookazz: dobrze wiedzieć. Kiedyś sięgnę po Syberie. Póki co mam kilka tytułów do ogrania, a zwyczajnie średnio mi się chce ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz zacząłem po raz pierwszy w życiu GTA V, a gram ledwo 2-3h w tygodniu. Nie ten wiek chyba już, w sumie od czasów Wieśka żadna gra mnie nie wciągnęła na tyle, żeby spędzić na raz kilka godzin (Wiedzminy ogrywalem po