Wpis z mikrobloga

@fizzly: Tak jak kolega @jerry_owies: napisał ich największym atutem jest brak wyobraźni i to że nie mają nic do stracenia. Znajomek mi kiedyś opowiadał jak spotkał na mieście takich sebików,. Jeden nosił plecak jak się później okazało plecak pełen fantów takich jak noże itp. Typki tak nafurane, że zaatakowali taksówkarza, bo stwierdzili że chciał ich oszukać.
@LewCyzud: kiedyś takiemu napinaczowi sprzedałem luja ogłuszacza sekundę po tym jak do mnie podbiegł. Nie miał nawet kiedy zareagować. A poszło o to, że według niego krzywo się popatrzyłem jak chodzil bez koszulki po mieście po meczu Piasta. To było z 10 lat temu, a do dzisiaj mam bliznę po jego zębach na palcu prawej ręki xD Najlepsze że typek zrobiony na typowego kibola z łysą pałą i wytutałowanymi plecami, a
@LewCyzud: Walki w przewadze, liczebnej, nieobliczalność, zero zahamowań, wysokie nastawienie na wygraną i co ciekawe duży talent do #!$%@? się, serio. Goście tego typu nie kalkulują, tylko #!$%@? się jakby od tego zależało jego życie. Zawsze. Jeden twój poślizg, głupi błąd i debil będzie cię kopał po głowie. Niestety wiem, bo byłem takim debilem, szczupłym patusem i sam kopałem. Na szczęście później poznałem hehehuanę i mi przeszło trochę xd