Wpis z mikrobloga

ich największym atutem nie jest umięśnienie, oni po prostu nie mają nic do stracenia i mają #!$%@? czy pójdą siedzieć czy nie więc jako normalny człowiek jesteś z góry na przegranej pozycji


@jerry_owies: Dokładnie. Tu nie chodzi o bitkę 1:1 w formule bokserskiej z sędzia lol xD U mnie na osiedlu był taki patus kiedyś. Mały, chudy, ale nie miał oporów. Normalny człowiek nie jest zdolny do takich rzeczy. A patusowi
@maly_ludek_lego: no ja antify nigdy nie poznałem na żywo, a po tym co widziałem w necie (jakieś wywiady albo nawet na pycie) to faktycznie idioci, ale i tak o przynajmniej poziom wyżej od takich sebków ze zdjęcia xd chociażby dlatego, że z tego co widziałem to potrafią skleić jakieś zdanie złożone i niezależnie czy co "wiedzą" to sam fakt, że cokolwiek wiedzą (nawet jeśli nauczyli się tego z zakłamanych źródeł) już
no a antifa? Tam sa takie same seby umyslowe tylko ze z dlugimi wlosami i sierpem i mlotem na koszulce albo innym che guevara.


@maly_ludek_lego: Gdzie jest ta mityczna antifa? Dekady mieszkam we Wrocławiu i nie widzę w żadnym kącie.
@maly_ludek_lego: Właśnie poprzez google do tego dotarłem.
fotka
Poza tym miejscem kryją się zupełnie. Nie mają przemarszów, zamykania ulic itp.
Kibole chodzą, maratończycy biegają (dzienni i nocni), procesje kościelne też. Marszy Anfity - no ani razu.