Wpis z mikrobloga

@szyna352: Ja ostatnio kręciłem serwer do domu składaka, klepałem to wszystko aż ogarnąłem, że nie ma w kartonie od płyty głównej (używanej) śrubek od m.2. Jak się zacieszyłem jak w swojej torbie ze śrubkami, którą zbierałem 10 lat i przejechała ze mną kilka przeprowadzek przez kilka państw europy znalazłem tę jedną śrubkę. Moja dziewczyna tego nie potrafiła zrozumieć i nazwała mnie głupkiem. Ciekawe kto ją teraz poratuje śrubką jak jakiejś będzie
@NiBBonacci: Idealnie. Też ostatnio potrzebowałem śrubki do M2, ale nie mogłem jej znaleźć w swojej torbie. Na szczęście przypomniało mi się, że mam jeszcze drugą torbę na śrubki i tam była ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@szyna352: ja wszystkie takie wyrzucam bo szkoda mi czasu na segregacja, a bez niej i tka nic nie znajdę więc po co mi? Mam zestawy śrub, nakrętek i podkladek posegregowane bo tak zostały kupione i tyle. Jak czegoś potrzebuje to jadę do castoramy. Zwykle szybciej, mnien problemów i mam co chciałem dobrej jakości. Gdzie gdybym miał takie pudło najpierw ,marnowałbym pół godziny na szukanie, znalazł 1 gdy potrzebuje 3, liczył że
@szyna352: jak pracowalem przy obsludze maszyn to mi sie przez 9 lat nazbieralo tyle srubek i czesci, ze skrzynke narzedziowa ciagnalem na sznurku po podlodze :) potem czesc skarbow odlozylem do wspolnej szafy