Wpis z mikrobloga

Wydaje mi się, że teraz rząd powinien pójść za ciosem i wporwadzić wakacje czynszowe. Jak wynajmujesz mieszkanie to nie musisz płacić landlordowi 4 czynszów w 2022 roku i 4 czynszów w 2023 roku, a Twoja umowa najmu automatycznie przedłuża się o 8 miesięcy. Przecież to jest niemoralne, że tylko części społeczeństwa posiadającej kredyty zmienia się prywatne umowy dotyczące nieruchomości. To jest dyskryminacja. Postuluje by wakacje od płacenie należności za mieszkanie miał każdy Polak. Landolorodwie, podobnie jak banki, mają obecnie rekordowe zyski (przez wojne na Ukrainie i napływ uchodźców), i nie zbiednieją, dodatkową dostaną zapłatę za swoją nieruchomośc, tylko trochę póżniej.
Pozatym, podobnie jak wszystkie inne działanie antyinflacyjne rządku, przyczyni się to spadku inflacji.( ͡° ͜ʖ ͡°)

#nieruchomosci #mieszkanie #ekonomia #inwestycje
lecho182 - Wydaje mi się, że teraz rząd powinien pójść za ciosem i wporwadzić wakacje...

źródło: comment_16583072436O7FMaUlJEFjS0JDFTUv5f.jpg

Pobierz
  • 29
  • Odpowiedz
@lecho182: wynajmujący nie są elektoratem więc gówno dostaniecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

By się załapać na rządowe granty musisz być przynajmniej w jednej grupie wsparcia, czyli:

- wspierać czarne złoto, czyli opalać węglem
- być emerytem
- wziąc kredyt po kule

W przeciwnym razie nie tylko #!$%@? co dostaniesz, ale i dołożysz się do tych grup.
  • Odpowiedz
@lecho182:

ja bym poszedl dalej - wakacje dla wszystkich od wszystkiego!

co tam chcecie... nie placici za kablowk, telefon, rat za samochod, zakupy w biedronce, wakacje w turcji, prad, gaz...

oglaszam powszechna szczesliwosc :)
  • Odpowiedz
@lecho182: ale wiesz, ze wakacje kredytowe są tylko dla ludzi którzy wzięli kredyty na mieszkania w których mieszkają? Jeżeli ktoś wziął kredyt na mieszkanie pod wynajem to wakacji nie dostanie.
  • Odpowiedz
@Sidney1: Ale wakacje czynszowe będę dla ludzi którzy wynajmują mieszkania w których mieszkają. Czego nie rozumiesz? Przecież landlordzi dalej będę mieli mieszkania, wartość ich nie spadnie, tylko zapłąta za czynsz będzie odroczona później.
  • Odpowiedz
@lecho182:
Heheszki heheszkami, no ale kto jest biedniejszy - ludzie z mieszkaniami czy ci, którzy najmować? Pytanie retoryczne, bo odpowiedź jest oczywista. A mimo to to ci bogatsi dostają ulgę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lecho182: wynajmujący nie są elektoratem więc gówno dostaniecie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


By się załapać na rządowe granty musisz być przynajmniej w jednej grupie wsparcia, czyli:


- wspierać czarne złoto, czyli opalać węglem

- być emerytem

- wziąc kredyt po kule


W przeciwnym razie nie tylko #!$%@? co dostaniesz, ale i dołożysz się do tych grup.

@mookie: nie jestem w żadnej z tych grup a i
  • Odpowiedz
@lecho182: Heheszki heheszkami, no ale kto jest biedniejszy - ludzie z mieszkaniami czy ci, którzy najmować? Pytanie retoryczne, bo odpowiedź jest oczywista. A mimo to to ci bogatsi dostają ulgę.


@Kliko: A co to za komuszę myślenie że państwo tylko biednymi powinno się zajmować?
  • Odpowiedz