Wpis z mikrobloga

nie odwalam kato czarów w XXII wieku


@ArtoWski: Podróżnik w czasie? Kiedy skończy się wojna na Ukrainie? W co inwestować żeby szybko zarobić? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 3
@tanie_wino I bardzo dobrze robisz, to że mamy dziś jedzenia nawet nadmiar trzeba szanować i nie zapominać jak to jest ważne. Oby nigdy nie wróciły czasy, kiedy na przednówku ludzie w Polsce głodowali.
  • Odpowiedz
jak najbardziej, uczono mnie tego. Jak przestałem być katolikiem to przestałem całkować chleb jak upadł.


@dizzy126: Czyli mozna potwierdzic, ze wiara katolicka w pewien sposob koreluje z RiGCzem
  • Odpowiedz
@dizzy126: Z obserwacji: widzialem duzo wiecej ateistow z #!$%@? zyciem z jakimis nalogami i z obsesjami niz katolikow. Ja rowniez pod wplywem pewnej ceremonii zmienilem swoje zycie na lepsze, tak wiec twoj argument jest inwalida
  • Odpowiedz
@tanie_wino: idiotyzm. Szanowanie jedzenia to robienie odpowiednich zakupów czy kreatywne gotowanie w celu wyrzucania jak najmniej a nie całowanie chleba.
  • Odpowiedz
  • 3
@tanie_wino a jak spadnie Ci np makaron to też całujesz? Dlaczego akurat wyrób piekarniczy zasługuje u Ciebie na takie uczucia a inne jedzenie już nie?
  • Odpowiedz