Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 273
@Pyoter: prawdziwy polski patriota którego brzydzi to całe LGBTQ+ dodałby jeszcze jakieś szczegóły dot. seksu gejowskiego w ramach fiksacji analnych prawicy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
wycieranie sobie mordy Kotwicą PW to najgorszy sort. Don't change my mind.


@vladek: Jedyne sensowne użycie tego symbolu jakie widziałem to murale upamiętniające w Warszawie oraz naszywki na mundurach np. żołnierzy GROMu. Jak widzę sebixów w koszulkach z kotwicą to mi się niedobrze robi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ReeceWithouterpoon: flagi przechodzą tylko dlatego, że oficjalnie nie są flagami (proporcje/kolory) - co nie zmienia faktu, że też słabo. A gaci to nie widziałem (na szczęście) jeszcze. Ale taka amerykańska to już to widziałem chyba w każdej możliwej opcji xD
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 26
@vladek: mogę cię zapewnić że gdyby nacjozjeby nie #!$%@?ły kotwicy gdzie się da to nikt by nawet nie wpadł na to żeby wykorzystać ją w taki sposób xD
  • Odpowiedz
mogę cię zapewnić że gdyby nacjozjeby nie #!$%@?ły kotwicy gdzie się da to nikt by nawet nie wpadł na to żeby wykorzystać ją w taki sposób xD

@kubelek_klasik: A jakby kobieta nie wychodziła z kuchni, to by nie została zgwałcona.
  • Odpowiedz