Wpis z mikrobloga

Przecież to lewackie brednie niemające uzasadnienia w nauce!


@skullder: I już bzdura! :) Proszę, miłej lektury:
https://www.scientificamerican.com/article/beyond-xx-and-xy-the-extraordinary-complexity-of-sex-determination/

To dlaczego osoby LGBT tak mocno się uruchamiają gdy się powie, że są tylko dwie płcie?


Bo w angielskim języku ludzie w ramach wywołania tego uruchomienia używają zwrotu "there are two genders", a nie "sexes". "Gender" to płeć w ujęciu społeczno-kulturowym, a takich jest więcej, niż dwie - w zasadzie może być ich nieskończona
mówimy o chorobach i zniekształceniach, a nie normach.


@skullder: Co? Link dotyczy poziomów determinacji płci, a nie opisu chorób - co najważniejsze - jest tam uznana samoidentyfikacja, oraz pojęcie "gender". Warto rowniez dodac, że śmiesznosci tutaj dodaje fakt, że nie przytoczyłeś NICZEGO na poparcie swoich słów, jest to pusty bulgot bez wartosci merytorycznej, to samo "oni maja byc normalni", czy "oni są chorzy" bez jakiegokolwiek wyjasnienia NA CO są chorzy, czy
rzeczy jak transfluidgender to choroby psychiczne. Deal with it.


@skullder: Nie ma tego w DSM ani ICD - więc to po prostu Twoje halucynacje. Deal with it ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale lewaków nigdy nie posądzałem o myślenie.


Ale ja nie jestem lewakiem, jestem liberałem. Skoro ulegasz bledowi poznawczemu, to kiepsko z tym mysleniem raczej z Twojej, a nie mojej strony ;)

To termin ukuty przez marksistów
@skullder: Widzę, żeś pijany troll. Wróć jak będziesz mieć jakiekolwiek argumenty i dowody, oraz obejdziesz się bez wyzwisk, nie mam zamiaru zniżać się do Twojego poziomu patologii. Miłego dnia.
@skullder: Ciężko mi odpowiedzieć na pytanie, bo nie jestem lewakiem - ale zoofilia to bardziej prawica, bo wg prawicy Rosja z legalną zoofilią, czy problemami z chorobami wenerycznymi, czy alkoholizmem to bastion moralności i obronca dobrych wartości :D
Poza tym to lewica przekonuje, że zoofilia jest spoczko, w końcu love is love, nie?


@skullder: Nie, nic takiego nie ma miejsca. Kolejna halucynacja od substancji ćpanych na melinie, lepiej przestań.

To wam LGBTPZ powinno pasować.


Ale nie pasuje - to prawaczki są degeneratami z definicji, takie rzeczy się podobają właśnie im :)
Jeżeli uważasz związek dwóch mężczyzn za normalny to polecam udać się do dobrego psychiatry.


@skullder: Wyżej wskazałem Ci, że psychiatria uznaje homoseksualność za coś normalnego. Jesteś ślepy?
Nie, jest tam bo zadziałało lobby homoseksualne, które wymusiło tę zmianę


@skullder: Nie, tak mogą mówić propagandowe gówienka, które czytasz - podałem Ci na tacy badanie, które doprowadziło do tego, że APA przestało uznawać homoseksualność za chorobę. Masz przed sobą dowód, to po co wypierasz?

Różnych, np. nie mogą mieć biologicznego potomstwa albo często mają problemy z głową.


Mogą mieć potomstwo, bo nie są bezpłodni - jeśli osoba homoseksualna bedzie uprawiac
napisałem, że ze sobą nie mogą mieć dzieci.


@skullder: No to nie mogą. To nie sprawia, że osoby z taką orientacją nie sa normalne - psychofizycznie niczym się nie różnią od hetero.

i co, nadal twierdzisz, że nie było nacisków, gróźb? XDDD


Oczywiście, że były - tylko, że pojawiły się z powodu tego, że wykazano, iż homoseksualność to nie choroba i oczekiwano zmian. Naciski były słuszne. Groźby nie, ale frustracja robi
@skullder:

Skoro nie mogą mieć dzieci jak pary hetero to znaczy, że normalni pod tym względem nie są.


Ale są płodni - czyli są fizycznie zdrowi, tak jak hetero. Nie mają dzieci ze względu na to, że wybierają budowanie komórki społecznej z osobą tej samej płci. Nie są wybrakowani.

Poza tym jak chcesz to poszukam (jak znajdę ewentualnie chwilę) badań wskazujacych, że choroby psychiczne w środowisku LGBT to norma


Śmiało! Czekam,
ale normalni nie są.


@skullder: Skoro są zdrowi fizycznie i psychicznie (tzn. orientacja homoseksualna nie powoduje chorob psychicznych i fizycznych), to właśnie są normalni XD

Jak znajdę chwilę czasu by ci udowodnić oczywistą oczywistość to wrzucę.


Póki co to można to uznać za bzdurę - czekam na dowody! : D

Chociaż nie wiem czy jest sens bo ty i tak zanegujesz


Nie, dlaczego? Nie neguję dowodów naukowych.

Krasnale miały. Albo reptylianie
nie, psychicznie nie są normalni. Do tego dochodzą choroby psychiczne


@skullder: Wrzuć dowód ze stron poświęconych nauce, a nie propagandowe gówienko. Artykuł powołuje się na gównianą książkę autorki, która nie istnieje:

Szkodliwość homoseksualizmu dla zdrowia psychicznego jest jednym z tematów (928 stronicowej, wydanej przez wydawnictwo Fronda) pracy Beaty Wieczorek „Homoseksualizm. Przegląd światowych analiz i badań. Przyczyny, objawy, terapia, aspekty społeczne


Książka ta była wielokrotnie krytykowana za brak jakiejkolwiek merytoryki i jest
ale to ty mi udowodnij, tylko naukowymi materiałami, że treści, na które się powołuje są nieprawdziwe ( )


@skullder: Ależ proszę - podam prosty przykład. W książce na którą się powołałeś jest sugestia, że osoby homoseksualne mają większe tendencje do pedofilii, niż większość i jako dowód przytacza badania Freuda. W rzeczywistości te badania Freuda CAŁKOWICIE temu zaprzecza - cytuję konkretne fragmenty ;)

There was a large
ten twój film jest tak samo obiektywny jak ruskie media


@skullder: No dobrze - zakładając, że tak jest, to Twoje źródło ma wartość gówna, gdyż zrodla przytoczone przez autorkę przeczą temu o czym ta pisze. Przypominam jednak, że moją opinie wspierają najważniejsze środowiska naukowe. To co, masz jakieś dowody, czy nie zobaczę nic?

Udowodnij, że nie mają


W poprzednim komentarzu dostałeś dwa badania na ten temat. Zacznij czytać to co do
tam akurat są, podważ je - konkretnie, punkt po punkcie. Czekam.


@skullder: Przytoczyłem konkretne cytaty z tych badan, ktore pokazuja, ze autorka nie miala pojecia na co sie powoluje. Juz zrobilem o co prosisz - powtarzam ponownie - zacznij czytac moje komentarze, wszystko jest juz wyzej :D
odnieś się punkt po punkcie i wskaż źródła (liczba mnoga, czyli nie jedno a kilka, najlepiej z 10) bo na razie niczego takiego nie zrobiłeś


@skullder: Po co? Przecież mogę zastosować Twoją metodę - wystarczy, że napiszę, że to nie badania, tylko ruska propaganda, i elo, zaorane ( ͡ ͜ʖ ͡)
udowodnij, bo na razie nawet grama rzetelnych dowodów nie przedstawiłeś. Żadnych.


@skullder: Cytaty i linki do badan, na ktore sie powoluje autorka - wykazalem, ze mowia rzeczy odwrotne, niż mówi książka. Jeśli chcesz więcej - to już dawno napisałem, że są w opisie załączonego filmu. Nie ma najmniejszego powodu, by wierzyć tej książce :)