Wpis z mikrobloga

Nie wiem jakieś to wsyzstko takie... Od 2018 używam telefonu sony. XZ1, potem XZ2 i teraz chciałem kupić coś nowego. Oglądałem te wszystkie telefony, chciałem kupić jakąś inną markę ale w zasadzie żaden design mi się nie podoba. Tylko sony xperia. Chyba skończy się na Xperii 10 IV. Galaxy Note 10 mi się podoba ale już są tylko powystawowe. Sony ma jakiś taki tradycyjny, nie krzyczący design. Bateria trzyma i mi to wystarcza. Słuchawki po kablu i jestem zadowolony. Nic mi więcej nie potrzeba. W ogóle nie wiem jak ludzie widzą cene tych telefonów ale ja zarabiam 12 k i w życiu bym nie wydał 1/3 pensji na telefon!
#xperia #telefony
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielki_hrabia_spekulacji: mam Sony Xperia 10 III no i szału to nie robi. Ale mam wrażenie, że to chyba przez Androida. Sporify jest w stanie zacinać telefon. No i zdjęcia są słabe

poza tym ma wszystko co potrzeba. Dobrze wyglada. Bateria trzyma cały dzień pomimo intensywnego użytkowania i lądowania do 80%.

Telefony Sony są jednak trochę za drogie jak na swoje bebechy moim zdaniem. Plus jest taki, że używane ciągle można
  • Odpowiedz