Wpis z mikrobloga

@Altru: Kamer nie robi się po wifi i to jeszcze 2.4GHz w bloku, fajnie te nagrania by były takie nie za ciągłe. Dodatkowo i tak musisz podłączyć zasilanie. Jak chcesz dobre to do wyboru masz Hikvision i Dahua. W obu można używać zasobu SMB/CIFS jako miejsce nagrań. Mam dokładnie taką samą sytuację, kamera w oknie bloku na parking i zapis na zasób SMB. Dodatkowo zły tag #elekronika jest do grzebania w
Pobierz dktr - @Altru: Kamer nie robi się po wifi i to jeszcze 2.4GHz w bloku, fajnie te nagr...
źródło: comment_1658250255ZKafY3nkF5ZfWHuTWTkZyA.jpg
@fabek: Ja nie piszę że nie chodzi tylko że się nie robi, no chyba że ktoś lubi mieć wiecznie zmulone 2.4GHz i braki w strumieniu, jeśli już trzeba to się robi dedykowany most na 5 czy tam 60GHz a nie łączy do całego bagna jeszczę kamerę po 2.4GHz. Wskaż innego producenta który robi swój soft, nie jest klonem powyższych i posiada takie funkcjonalności za taką kasę z chęcią przetestuję bo HIK'a
@fabek: Aplikacja lepsza w czym? Reolink testowałem, ma kulawy cyfrowy WDR, brak h265, i coś jeszcze mnie drażniło. Ale to było rok temu i może coś się zmieniło, ale w hiku już dawno to było.