Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Jest jakiś patent na zmuszenie/zachęcenie/podpuszczenie Orange do dociągnięcia brakującego 100-200m światłowodu ?

Środek miasta wojewódzkiego, 500m od rynku, a od czasów wejścia Neostrady nic nie zrobili z okablowaniem, jak w suchy ciepły dzień uda się 21Mbit zestawić to święto... Jak przychodzą robić testy to im 25-30Mbit wychodzi, ale nie jest to stabilne...
Oczywiście sprzedawane to jest jako łącze "do80Mbit"

Innych dostawców brak. Tzn oczywiście, kazdy, Netia Plus T-Mobile Polsat i coram - podpiszą chętnie umowę , która realnie realizują na łączu dzierżawionym od Orange... Które chodzi j.w.

LTE/GSM nie chce bo działa też tak średnio (brałem na testy), pozatym Netflix, CCTV, VPN i inne głupoty powodują że obecne łącze jest praktycznie ciągle wysycone 100%, i generuje około 200-250GB ruchu dziennie.
Fajny byłby duży upload i stale IP (które mam teraz, bo nadal dziedzictwo usługi DSL z czasów Neostrady, z 8 publicznymi IP stałymi it'd)

#orange #swiatlowod #isp #opole
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krzywy_kanister: Czy ty potrafisz czytać? "ping jak siedzę sam to z 55-63 wiec nie jest źle, ale pobieranie czegoś czy granie na pingu 30ms jak normalny człowiek to odpada" odnosi się do tego, żę gram na 55-63 a nie jak normalny człowiek na 30ms ze stabilnym łączem. Jestem na mobilnym 3 lata, wiem jak działa ;)
  • Odpowiedz
@OrangeEkspert ale gadacie glupoty, nie sprawdzacie możliwych rozwiązań, u mnie jest analogiczna sytuacja, otacza mnie zewsząd swiatlowod orange lub toya i wystarczyłoby żeby ktoś podjechał i podciągnął 100 mwtrow, nikomu się nie chce bo patrzycie tylko na mapki. Zgłaszaliśmy zapotrzebowanie w 20 osób i nawet nie przechodzi to przez system bo później pracownik na infolinii mowi ze nie ma żadnego zgłoszenia. Leniwe buły.
  • Odpowiedz