Wpis z mikrobloga

@WiesniakzPowolania:

To taka moja prowokacja :D

Akurat przemyślenia Bartosiaka sprzed wojny dobrze pamiętam i były... błędne (by nie napisać... głupie – choć czy mam prawo by to oceniać?).

Szacun, że zrewidował swoje poglądy i zmienił zdanie w kilku kwestiach – nawet w dzisiejszym odcinku na Historii Realnej był o to pytany :)

Od jakiegoś czasu całkiem przyjemnie słucha się tego, co Bartosiak ma do powiedzenia. Moim zdaniem (aktualne) jego hipotezy są
Pobierz
źródło: comment_1658184605Py2mBFU0f86pHWVzA41TM1.jpg
jakoś dziwnie bardziej wierzę pasjonatom co znają parametry techniczne broni od laikow snujących swoje teorie w oparciu o to co im sie wymysliło. Chłop powinien pisac jakies SF a nie pchac sie w temat o którym nie ma pojecia.


@WiesniakzPowolania:

„Wierzę". No ja również wolę słuchać Wolskiego. Tylko czy nasze osobiste sympatie mają jakiekolwiek znaczenie? ¯\_(ツ)_/¯

Zdecydowanie bardziej wolałbym się dowiedzieć „jak jest" niż ufać osobie, którą akurat w danym momencie...
@Thorrand: widzisz- tym się różnimy, że wojskowość i militaria to mój konik od lat. Lubie ten temat, jara mnie. sledziłem chyba wszystkie przetargi na broń w ostatnich 15 latach, czytałem analizy, obserwowałem konflikty na
całym swiecie. Oczywiście takiemu Wolskiemu to mogę buty czyścić jeśli chodzi o wiedzę.
to dla mnie nie jest kwestia lubię- nie lubię. Chodzi o mertytorykę. Jestem w stanie zrozumieć, że komuś imponuje Barosiak bo tak mądrze gada
@WiesniakzPowolania:

Ja grałem w WoT'a to nie wiem czy się liczy ( ͡º ͜ʖ͡º)

Bartosiak #!$%@? od rzeczy w temacie o którym ma wiedzę na poziomie przecietnego wykopka.


Ktoś tam jednak go słucha, no i jest tytułowany czołowym geopolitykiem.
Ja wiem, że przeciętny wykopek jest uzdolniony wszechstronie, no ale...

No ale jednak Bartosiak ma pokaźną oglądalność, jest gdzieś tam zapraszany i słuchany. Coś tam działa ¯\_(ツ)_/¯
Fame MMA tez ma pokaźna widownie. Czy to znaczy, ze jest wartościwe ? ¯_(ツ)_/¯


@WiesniakzPowolania:

FAME MMA – jak sądzę – służy rozrywce. Skoro jest chętnie oglądane, to owszem – ma wartości rozrywkowe. Choć osobiście nie przepadam za tego typu show. No i też nie zakładam, że forma rozrywki jaką ja lubię, jest wartościowa dla innych ludzi :D
Ale zawsze jest masa debili co bedzie uważać fame mma za sport i Bartosika za eksperta od wojskowości. Ten sam poziom jakościowy


@WiesniakzPowolania:

Walki patusów z YouTuba nie są organizowane przez UFC czy... KSW. Na pewno ma to wymiar... jakiś tam sportowy (nieprofesjonalny). Tak jak kopanie w piłkę przez gówniaków obok szkoły :D

Problem w Twoim twierdzeniu jest taki, że... mnóstwo ludzi uważa Bartosiaka za eksperta od wojskowości (m.in. sami wojskowi).
No i chyba nim jest


@Thorrand: No nie jest xD. Ludzie go za takiego uważają bo nie maja pojecia o czym gada. a gada mądrze i uzywa trudnych słów. I plebsowi to wystarczy by go uznać za eksperta. Niestety każdy kto ma choć odrobine pojecia o wojskowości i militariach wie, że chłop pieprzy od rzeczy. takie freak show jak fame mmma xD
@WiesniakzPowolania:

Już Ci napisałem, że walki patusów odbywają się w federacji do tego stworzonej. Nie robi tego UFC :D

Natomiast Bartosiak występuję w tym przysłowiowym „UFC" – a Ty twierdzisz, że „eeeeeee – #!$%@? potrafi. Sam bym mu #!$%@?ł!!!" :D
@Thorrand: W czym występuje ??? Jakokolwiek instytucja pubilczna związana z wojskiem go uznaje za eksperta? Chłop ma gadane to go pokazjuą w tv bo jest medialny. ale merytorycznie to on jest na poziomie tego fame mma. i wcale bym sie nie zdziwił gdyby sie okazało że mam wiecej wiedzy w temacie w którym on chce uchodzić za eksperta xD
Jakokolwiek instytucja pubilczna związana z wojskiem go uznaje za eksperta?


@WiesniakzPowolania:

Nie wiem. Bartosiak twierdzi, że tak – chyba by nie kłamał? Mówił o jakiś analizach dla amerykanów itd.

Chłop ma gadane to go pokazjuą w tv bo jest medialny. ale merytorycznie to on jest na poziomie tego fame mma.


Skoro tak... to tym bardziej Wolski powinien zgodzić się na „debatę" i zaorać Bartosiaka :D

To tak jakby Najman był czołowym