Wpis z mikrobloga

Mmm to będzie dobre. Dostałem wezwanie do urzędu skarbowego. Mam 7 dni, żeby się stawić i im dać dane osobowe anonimowego darczyńcy.

O co chodzi?
1. Zebraliśmy na wykopie 30 tys zł na sprzęt medyczny na Ukrainie.
2. 12 tys zł wpłacił jakiś anonim
3. Poszedłem do urzędu dowiedzieć się jak ma się kwestia z anonimowymi darczyńcami
4. W urzędzie powiedzieli mi, że mam wy******** i to mój problem. Ich nie interesuje to że nie wiem kto przekazał darowiznę
5. Wysłałem opłatę do skarbówki z góry z wypełnionym drukiem i objaśnieniem, że nie znam danych darczyńcy
6. Urząd mnie wzywa pod groźbą kary ( ͡° ͜ʖ ͡°)

==============================
#aryoconcent #ukraina #finanse
  • 143
  • Odpowiedz
4. W urzędzie powiedzieli mi, że mam wy******** i to mój problem. Ich nie interesuje to że nie wiem kto przekazał darowiznę


@Aryo: Wojna na Ukrainie tak nie #!$%@? jak słuchanie na temat BIURW w polskich urzędach.
Chcesz dobrze - źle
nie chcesz dobrze - źle
pomagasz - źle, nie pomaga - źle
a w tym samym czasie powstaje 500-1000 miejsc do biurokracji
  • Odpowiedz
Prać się nie da, bo pieniądz wydajesz i już go nie masz, pranie pieniądza to legalizacja pieniądza, a nie pozbywanie się pieniądza, więc o czym ty gadasz.


@kupkesobieciagne: wystarczy żeby za pieniądze że zbiórki kupić cokolwiek z firmy za którą stoi ten co wpłacił ten hajs ;) np obraz żony tego kolesia za 50k :) i już wyprane
  • Odpowiedz
6. Urząd mnie wzywa pod groźbą kary ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Aryo: czyli jak ktoś anonimowo prześle 12 tys zł na konto np morawieckiego to ten pójdzie pierdzieć w pasiaki za to, bo go skarbówka dojedzie

hmmmm słuchajcie mam pomysł jak naprawić kraj...
  • Odpowiedz