Wpis z mikrobloga

#rosja #ukraina #wojna
Jeden z krytycznych wobec Kremla blogerów opublikował smutny filmik, jak biedna wdowa po ruskim żołnierzu zabitym na Ukrainie walczy z rosyjskim ministerstwem obrony o odszkodowanie za śmierć męża. Na filmie widać lodówkę: z naklejką ukraińskiego serwisu gwarancyjnego. 5000 km od Ukrainy. Biedna wdowa. Nic, tylko współczuć...
Pies ich wszystkich je...
Pobierz yosemitesam - #rosja #ukraina #wojna
Jeden z krytycznych wobec Kremla blogerów opubl...
źródło: comment_1658139782hfp9F9L3sjU1jYYrUHZIdQ.jpg
  • 53
@yosemitesam: Nie No na plecach 5 tysięcy km ta lodówkę wiózł z Ukrainy i pojechał drugi raz i wtedy go zabili tak ?xd


@PSY_DELIC cieszy mnie, że próbujesz myśleć, ale smuci, że słabo ci to wychodzi. To nie jest tak, że ruskie grabią co się da i trzymają to w okopach. Transport działa, mógł #!$%@? ja na tira z setką innych lodówek. Nie jest też tak, że na wojnę wysyła się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@yosemitesam
Ja pracuje w sklepie z agd i mielismy czasem ukrainskie euroetykiety na sprzecie bo takie tylko dodali do opakowania. Mogła też taka przyjechać do rosji, bo np ten sam region, dostawca cokolwiek. Czasem sie zdarzają na sprzęcie takie reklamy też np. po czesku, słowacku itp:
@yosemitesam: nie no ludzie już dajcie spokój. Cały olx u nas zawalony masą śmieci z Niemiec i Holandii od kosiarek po meble i AGD. Polacy kupują iPhony ze stanów żeby mieć 50$ taniej, albo śmieci z drugiego końca świata z aliexpresu żeby 5zl taniej było niż na allegro. Restauracja niedaleko mnie jeździ co tydzień do Włoch po składniki. U nas taki trzeci świat że są sklepy "chemia z Niemiec" i ludzie
@szahmatt: Faktycznie, mogli kupić lodówkę na Ukrainie, zapłacić za transport przez 5000 kilometrów, bo w Rosji żadnych lodówek na sprzedaż nie ma :) Widać, ze ta biedna rodzina marzyła o sprowadzeniu z Ukrainy używanej lodówki, żeby im się to opłacało :) I zupełnie nie ma żadnej zbiezności z tym, że Rosjanie kradną na Ukrainie co tylko mogą i wysyłają do swoich domów, o czym było już sporo znalezisk :)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szahmatt: Faktycznie, mogli kupić lodówkę na Ukrainie, zapłacić za transport przez 5000 kilometrów, bo w Rosji żadnych lodówek na sprzedaż nie ma :) Widać, ze ta biedna rodzina marzyła o sprowadzeniu z Ukrainy używanej lodówki, żeby im się to opłacało :) I zupełnie nie ma żadnej zbiezności z tym, że Rosjanie kradną na Ukrainie co tylko mogą i wysyłają do swoich domów, o czym było już sporo znalezisk :)

@yosemitesam: