Wpis z mikrobloga

  • 359
Byłem na weselu w ten weekend . Rozwalił mnie klecha " módlmy się aby ceny nieruchomości spadły żeby młodzi ludzie mieli gdzie mieszkać " . W przyszłym tygodniu jest msza intencyjna w sprawie wzrostów na wig 20 .Ktoś z tagów #gielda #nieruchomosci leci ? Zaznaczę że wiocha 300 mieszkańców wielkopolska . #katolicyzm
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@little_muffin: Wyjatki przytaczasz jako regule i co ma z tego wynikac? Jest promil badz mniej ludzi ktorzy lapia sie na wykup mieszkania komunalnego, by je pozniej z zyskiem pogonic.
  • Odpowiedz
@wacek901: a to w kategorii ciekawych intencji mszalnych to polecam mszę święta do św Rity na krakowskim Kazimierzu. Z założenia jest to święta od spraw beznadziejnych, spodziewałem się samych intencji o raku, chemioterapii, walki z alkoholizmem.
No nie kłamiąc takie też są. Ale bardzo duża część to "aby Piotruś trafił na dobra Panią w przedszkolu", "o udane wakacje dla Zosi", "aby treningi w piłkę Marcinka przynosiły efekty", "o podwyżkę dla
  • Odpowiedz
@Zulf: jasne, ze procent, ale tak czy siak - dalej pokazuje zasade, ze w tym kraju najlepiej zyje cwaniak udajacy biedaka, a tak na prawde bedacy bogaczem. Ktos kto chce normalnie uczciwie zarabiac i zyc nie ma szans.
  • Odpowiedz
@little_muffin: Mnie np bardziej bol sytuacje gdzie czarna mafia kupuje działki po 1 zł w centrach miast wojewodzkich, by sprzedac ja po paru latach pozniej za grube miliony, niz ludzie ktorzy dostali mieszkanie komunalne po 15 latach ubiegania sie o nie.
  • Odpowiedz
@wacek901: To dobrze, że interesuje się sytuacją zwykłych ludzi. Wielu innych księży ma ją kompletnie w nosie i wymyśla sobie problemy, ignorując te rzeczywiste.
  • Odpowiedz
@Zulf: dokładnie, jak kogoś nie stać na życie to niech idzie do lasu ze sznurem drzewa szukać, dosłownie beka ze wszystkich którzy zarabiają mniej niż przeciętny wykopek mitoman 15k
  • Odpowiedz
módlmy się aby ceny nieruchomości spadły żeby młodzi ludzie mieli gdzie mieszkać


@wacek901: z miesiąc temu na ślubie usłyszałem to samo i od razu pomyślałem, że czytający (jakiś typ z wesela) to mickpl ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw kupiles juz cos ?


@Zulf: niestety do tego trzeba prawdziwej gotówki, a nie tej z eurobiznesu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Ogau: @PiersiowkaPelnaZiol mi te jego wysrywy lataja od kilku lat, jakies 5 lat temu to samo pytanie zadalem, to pozostalo bez odpowiedzi, a dzis mnie zablokowal. Beka w c--j z farmazoniarza, jedyne jego osiagniecie na przestrzeni 8-10 lat to wbicie bordo na tych wypocinach.
  • Odpowiedz
Ale co ma robić taka para po studiach, która zarabia minimalną plus 1000 zł?


@mickpl: a jakby ceny mieszkań spadły nawet o 75%, to czy taką parę będzie stać na własne "m"?
  • Odpowiedz