Wpis z mikrobloga

W tym sezonie grubo przesadziłem z sadzonkami #chilizgobim Nawet gdybym miał jeszcze jedną folię to i tak miałbym zapas.

Nawet mimo tego, że sporo sadzonek rozdałem znajomym lub odsprzedałem to i tak mi jeszcze zostało. Niby późno, ale stwierdziłem, że do listopada na pewno coś z tego zbiorę i zagospodarowałem biurowy balkon na małą dodatkową uprawę. W tygodniu zmieszczę tu jeszcze 3 dodatkowe sztuki.

A i tak zostało mi jeszcze kilkanaście sadzonek ( ͡° ʖ̯ ͡°) Mój urlop się zbliża, czego nieprzesadzone do dużych pojemników sadzonki raczej nie przeżyją, więc jeżeli ktoś z #warszawa chciałby sobie tak przyozdobić balkon, parapet, taras czy ogródek to z chęcią #rozdajo #zadarmo te kilkanaście pozostałych sadzonek, które mam w mieszkaniu w kubkach 600 ml. Odbiór na #sluzew #mokotow

#chili #chilihead #papryczki #papryka #ostrezarcie #ogrod #ogrodnictwo
gobi12 - W tym sezonie grubo przesadziłem z sadzonkami #chilizgobim Nawet gdybym miał...

źródło: comment_16581259306s7VzrlUF7gmJuuwUXlLLg.jpg

Pobierz
  • 8
@gobi12: Kurka mireczku, a nie chciałbyś wysłać paczkomatem przez olx za złotówkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Chociaż bez styropianu to nie wiem czy przezyją podróż ( ͡° ʖ̯ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@gobi12: piękne masz te sadzonki. Zazdro.
Ja niestety przez urlopy, kontuzje, lenia przegapiłemoment rozsądzania do 20l i teraz mam takie małe smutne krzaczki z dwoma owocami na krzyz :(
Myślisz, że tak przeziumuja czy dać im duże doniczki gdzieś we wrześniu?