Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Mirki, moja sytuacja zawodowa trochę się podkręciła i nie wiem co wybrać.

1. Firma z projektem lepiej płatnym ale nie zapowiada się żeby ten projekt był jakoś bardzo rozwojowy. Trochę taki typowy CRUD z paroma ciekawymi ficzerami.

2. Firma z międzynarodowym produktem, po rozmowie wydaje mi się że mogę wiele od nich nauczyć, jednak kasa trochę mniejsza.

Osobiście wydaje mi się że druga opcja jest lepsza długoterminowo. Dodam że mam 3 lata expa.

#programowanie #programista15k #pracait #it
  • 16
  • Odpowiedz
@Bambi069: ja tam biore wieksza kase i nie narzekam, w perspektywie roku to sie robi roznica za ktora nawet na poziomie pensji juniora mozesz pewnie cos fajnego kupic, zabrac rodzine na wakacje
  • Odpowiedz
@Bambi069: Tez bym wzial 1, zadaj sobie tez pytanie gdzie bedziesz dostawać częściej/wieksze podwyzki. Rozwijac mozesz sie w wolnym czasie, chyba ze potrzebujesz zeby ktos nad tobą stał z batem. Z pewnym komercyjnym expem czasami rozmowy rekrutacyjne wyglądają tak, że nie ma nawet części technicznej i wystarczy że dobrze sprzedasz to co robiłeś w poprzednich pracach i za co byłeś odpowiedzialny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uzytkownik_wykop_pl: umiesz więcej to więcej wynegocjujesz, klepiąc ciągle ten sam powtarzalny kod gdzie względnie mało się rozwijasz za 2 lata okazuje się że więcej kasy może i jest ale twoja wiedza/kariera jest średnia.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@uzytkownik_wykop_pl: trochę traktuje to jak inwestycje w siebie, jednak wiadomo że dygresja finansowa boli. W jednym projekcie stanowisko bardziej seniorskie raczej w drugiej mocny regular więc kasa przyjdzie w ciągu +/- roku
  • Odpowiedz
@Bambi069: Klepiąc ciagle ten sam projekt stajesz się tez wartościowym assetem bo możesz być jedynym który ma znajomość projektu. Finalnie możesz sobie zażyczyć dużą kwotę jako „ekspert”
  • Odpowiedz
@Bambi069: Z perspektywy czasu i na podstawie moich doświadczeń to bym wybrała projekt bardziej rozwojowy z mniejsza kasa. Przecież tam nie będziesz pracować 10 lat tylko jak Ci się nie będzie podobało to i po pół roku możesz poszukać nowego pracodawcy.
  • Odpowiedz